2726
عنوان

با مصرف سه ماه قطره ویتاگنوس و عقب افتادن پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 40 پست
ممنون عزیزم البته منم درد زیاد دارم موقع پری ب دکتر گفتم برام سونو اندومتریوز بده گف نه لازم نداری& ...

شاید ضروری نیست ک نمیده گلم شما چند وقته تو اقدامین چه دارو هایی تا حالا مصرف کردین

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 
شاید ضروری نیست ک نمیده گلم شما چند وقته تو اقدامین چه دارو هایی تا حالا مصرف کردین

چهار ساله

کلومفین و لتروزل تو پری مصرف میکردم

فرتیلکر   فرتیل‌اید  ماکاویت  ویتاگنوس 

الان اینارو دارم ک هرروز باید بخورم 

روز ۱۳ پری هم سونو سایز فولی دارم 

فولیکولام همیشه خوب بوده ۱۸ و ۲۰ همیشه دارم

دیگ نمیدونم چرا نمیشه

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار ساله کلومفین و لتروزل تو پری مصرف میکردم فرتیلکر   فرتیل‌اید  ماکاویت  ویتاگنو ...

امیدت ب خدا باشه ایشاالله نتیجه میگیری عزیزم  از شوهرت ازمایش اسپرم گرفتن

2728
استرس سمه برات فقط بگو هرچی خدا بخواد

بخدا میگم هر چی خدا بخواد باز یکم که میگذره فکرو خیال شروع میشه هی میگم یعنی باردارم نیستم یعنی بی بی مثبت میشه بخدا خیلی خسته شدم تو رو خدا برام دعا کنین وقتی میبینم شوهرم با حسرت نگاه بچه های فامیل میکنه حالم اینقدر بد میشه 😭 

امیدت ب خدا باشه ایشاالله نتیجه میگیری عزیزم  از شوهرت ازمایش اسپرم گرفتن

مرسی عزیزم

اره شوهرمم ازمایش داده اونم سالم بود 

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡
مرسی عزیزم اره شوهرمم ازمایش داده اونم سالم بود 

من فعلا از وضعیت شوهرم خبر ندارم دکترم همش میگفت اول تنبلی تخمدان خودت رو درمان کنیم نوبت شوهرتم میرسه. منم قصد دارم اگه اینبارم منفی بود شوهرمم بره ازمایش بده دیگه خسته شدم اینقدر دکترم لفتش میده

منم این ماه چندمین ماهه که حلی دارو خوردم. فولیکول ۱۸ و ۲۰ داشتم. فردا موعدمه، تا سه روز پیش که بی ...

خوبی خانمی بی بیت مثبت شد؟  

قبلا تا امپول نمیزدم پری نمیومد اما دوماه گذشته بدون امپول زدن پریود شدم اما این ماه تاخیر دارم تو د ...

سلام من قرص نازایی خانمهاروتوسایت گرفتم خورذم پریودشدم روزسومش قبلاسرچن ماه پری میومدمیگن واس حاملگی هم خوبه

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭
منم این ماه چندمین ماهه که حلی دارو خوردم. فولیکول ۱۸ و ۲۰ داشتم. فردا موعدمه، تا سه روز پیش که بی ...

سلام فرگیس جون 

خیلی وقته از این تاپیک گذشته ب فکرت بودم

تو باردار شدی؟ 

سلام عزیزم. ممنون لطف داری. بله عزیزم باردار شدم همون ماه فکرکنم. شما چی؟

خیلی خوشحال شدم گلم خدا برات حفظش کنه

ن تنبلی تخمدانم خوب شد هر ماه فولی خوب دارم همسرمم خوبه شرایطش

اما نمیدونم چرا نمیشه

خیلی خوشحال شدم گلم خدا برات حفظش کنه ن تنبلی تخمدانم خوب شد هر ماه فولی خوب دارم همسرمم خوبه شرایط ...

ممنون عزیزم انشاالله بزودی نتیجه میگیری نگران نباش.

فر گیس یعنی گیس فر  
2706