2737
2739

سلام من تنبلی تخمدان دارم و تو اخرین سنو فولیکول غالب ۱۸و۱۹و۲۰ در تخمدان راست داشتم.اما با مصرف دارو های شیمیایی نتیجه ای نگرفتم برای همین قطعش کردم و مصرف قطره

ویتاگنوس رو به مدت سه ما شروع کردم تو اون دوما پریودم منظم شده بود اما این ماه ۵روز عقب انداختم یعنی باردارم

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا کسی چیزی میدونه کمک کنه

چهار ساله منتظرم  دیگه خسته شدم اینقدر پریودام عقب افتاده فکر کردم باردارم اما بی بی منفی شده 

دوما منظم شدن پریودم خیلی امیدوار شدم اما با تاخیر افتادن این ما خیلی نگرانم

2728
بی بی چک بزن. علائمی نداری؟؟ غیر از قطره ویتاگنوس دیگه چیا خوردی؟

ن هیچ علایمی ندارم وقتی از دارو های شیمیایی نتیجه ای نگرفتم دیگه ازشون ناامید شدم و فقط ویتاگنوس مصرف کردم

ن هیچ علایمی ندارم وقتی از دارو های شیمیایی نتیجه ای نگرفتم دیگه ازشون ناامید شدم و فقط ویتاگنوس مصر ...

منم این ماه چندمین ماهه که حلی دارو خوردم.

فولیکول ۱۸ و ۲۰ داشتم.

فردا موعدمه، تا سه روز پیش که بی بی چکم منفی بود.

هرچی خدا بخواد.

اگه نتیجه نگرفتم، منم می‌خوام ویتاگنوس بخورم

فر گیس یعنی گیس فر  
2738

قبلا تا امپول نمیزدم پری نمیومد اما دوماه گذشته بدون امپول زدن پریود شدم اما این ماه تاخیر دارم تو دوراهی ام با خودم میگه باز مثل سری های قبل شدم ک عقب افتاده باز میگم پس دوماه قبل چی یعنی میشه قطره ویتاگنوس معجزه کرده باشه دیگه با بی بی ناامید نشم

منم این ماه چندمین ماهه که حلی دارو خوردم. فولیکول ۱۸ و ۲۰ داشتم. فردا موعدمه، تا سه روز پیش که بی ...

ایشاالله ب مراد دلت برسی ابجی

منم تازه میخام ویتاگنوس شروع کنم  برا من قرص ویتاگنوسه شما تو پریودی هم مصرف میکرید ؟

بله من از روز اول پریودی تا ۲۵پریودیم مصرف کردم البته سیکل من ۳۰ روزست

بله من از روز اول پریودی تا ۲۵پریودیم مصرف کردم البته سیکل من ۳۰ روزست

اخه من قبلن تو پری میخوردم شدید میشد برا همین دکتر گفت بعد از پری بخور

حالا خودم میخام از روز پنج پری شروع کنم ب مصرف

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡

[QUOTE=211866376]اخه من قبلن تو پری میخوردم شدید میشد برا همین دکتر گفت بعد از پری بخور حالا خودم میخام از روز پنج پ ...[/QUO

من پریودام خیلی بینظم بـود خونریزی شدید داشتم همراه درد زیاد اما با مصرف قطره هم خونریزیم کم شدم هم دردام شاید سیستم بدن شما فرق میکنه عزیزم بخاطره همون دکتر گفته از پنجم شروع کن

[QUOTE=211866376]اخه من قبلن تو پری میخوردم شدید میشد برا همین دکتر گفت بعد از پری بخور حالا خودم می ...

ممنون عزیزم

البته منم درد زیاد دارم موقع پری ب دکتر گفتم برام سونو اندومتریوز بده گف نه لازم نداری 

دکترم خیلییییی خونسرده واااای 

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡
2706