2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس من انقدر دیدم بعدی اوکی بوده

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2728

🥺استرس نده به خودت فقط قبل اقدام به بارداری برو بررسی شو بعد

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

سلام عزیزم

منم سقط داشتم و میدونم داستان غم‌انگیزیه......خدا ب دلت آرامش بده،قوی باش و خودتو تقویت کن و بعد انشالله اقدام کن.....اینم بدون خداوند توی قرآن فرمودند که شما رو با اموال و فرزندانتان امتحان میکنیم.شاید صلاح شما در نبود این فرشته بوده چرا که خدا بارها تکرار کردن که من میدانم و شما نمیدانید........گریه کن تا خالی شی ولی هیچ وقت ناامید نشو♥️

سلام عزیزم منم سقط داشتم و میدونم داستان غم‌انگیزیه......خدا ب دلت آرامش بده،قوی باش و خودتو تقویت ...

سعی میکنم که قوی باشم شاید اگه به دنیا میومد وضعم بدتر از این بود همون بهتر از اینور تمومش کردم ولی کاش تو هفته های پایین تر بود و تکوناشو حس نمیکردم😔😪

میفهممت منم 17 روز پیش مجبور شدم پسرم رو توی هفته 19 دنیا بیارم. نقص ژنتیکی داشت. منم خیلی دلم میسوزه میگم کاش وقتی سل فری مثبت شد توی هفته 11 مینداختمش و تکونهاش رو حس نمیکردم. بچم تا آخر تکون می‌خورد. 

الان دلم میخواد باردار بشم. منتها دکترم میگه سه ماه صبر کن و در ضمن میخوایم مشاوره ژنتیک بریم. ولی خب شوهرم میگه من نمیدونم سه ماه دیگه میتونم یا نه. میگه میترسم بازم پیش بیاد. 

منم 37 سالمه. میترسم سنم بره بالا دوباره بچه ناقص حامله بشم. 

بنازم حکمت خدا رو. چی بگم.