2737
2734
عنوان

به شوهرم بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5460 بازدید | 143 پست
نمی‌دونم بخدا چشه..حرف که نمیزنه ببینم از چی ناراحته فقط اعصاب خوردیش برا منه.

فکر کنم استاد شده تو این زمینه فقط دنبال اعصاب خوردیه ،نباشه روزش شب نمیشه 😒حتما هنوز به خاطر مراسم که گفتی بحث داشتن خانوادش ناراحته 

حالا جناب ما فقط تو زمینه حوضه استحفاظی خودش اعصابش خورد میشه ولا غیر ،،بعضی وقتا داداشاش و باباش ،کاراشون قاطی میشه بحث میشه یا مشکلی پیش میاد ،اوج عصبانیتش برا اونا میگه بسه دیگه بدید حسابا رو جدا کنم خستمون کردید ،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
فکر کنم استاد شده تو این زمینه فقط دنبال اعصاب خوردیه ،نباشه روزش شب نمیشه 😒حتما هنوز به خاطر مراسم ...

نه من شوهرم خیلی نسبت به خونوادش احساس مسولیت می‌کنه یعنی خودشو منجی عالم می‌دونه که تمام مشکلاتشون باید به دست این بشر باز شه. اگه نتونه کاری کنه عصبی میشه تا حل شه...

ولی اعصاب خوردیش مال یه چیز دیگه هم بود مربوط به خودمون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهتره نترسی و به خودت استرس ندی

الان نمیدونم چند سال از زندگیت با این بحث ها گذشته ولی به این فکر کن که اگه به فکر چاره ای نباشی سالیان سال وضع زندگیت همین..

عزیزم سعی کن با سیاست به راه بیاریش 

این مطمئن باش گاهی یه زن سرکش که نمی ذاره کسی حقش ضایع کنه و تا حدودی خودش استقلال داره واسه مرد جذابیت بیشتری داره تا زنی که فقط چشمش به شوهرش باشه که اون واسش تصمیم گیری کنه ، یکم رو خودت کار کن ، مطمئن باش میتونی کم کم درستش کنی

نه من شوهرم خیلی نسبت به خونوادش احساس مسولیت می‌کنه یعنی خودشو منجی عالم می‌دونه که تمام مشکلاتشون ...

میگم ،حالا ما ن به مشکل که بخورن راهکار میده و کمکشون میکنه ،،حساب کتاباشون رو  هم با اینکه باهاشون همکاری نمیکنه سالانه چک میکنه ،،ولی انقدر به خودش فشار نمیاره ،،فقط از قبل تذکر میده دیگه بقیه باید رعایت،کنن،،

آهااا خب اگه،میشه زودتر حلش کنید 

2728
میگم ،حالا ما ن به مشکل که بخورن راهکار میده و کمکشون میکنه ،،حساب کتاباشون رو  هم با اینکه باه ...

شوهرت مشخصه خیلی حوصله حاشیه نداره...

شوهر من می‌ره تو عمق ماجرا...😬

تا همه چی رو حل و فصل نکنه نمیشینه سر جاش...

ما هم صبح قبل رفتنش مشکلمون رفع و رجوع شد دیگه با حال خوب رفت سر کار.

عزیزم بهتره نترسی و به خودت استرس ندی الان نمیدونم چند سال از زندگیت با این بحث ها گذشته ولی به این ...

درسته حرفاتون.

من خودم یه دختر مستقل و سرکش بودم...

خیلی باهاش یکی به دو کردم...

خیلی با این اخلاقاش مقابله کردم ...

اما در نهایت بعد از تقریبا هفت سال زندگی دیدم جنگیدن باهاش فایده نداره...

ولی خوب الآنم دارم رو تغییر دادنش کار میکنم. 

شوهرت مشخصه خیلی حوصله حاشیه نداره... شوهر من می‌ره تو عمق ماجرا...😬 تا همه چی رو حل و فصل نکنه ن ...

اصلا اصلا ،،گاهی که مجبور میشه وارد عمل بشه ،کلی غر میزنه ،یه کارو درست انجام،نمیدید ،همش باید کسی بالا سرتون باشه ،،اونا هم میدونن اخلاقشو هیچی نمیگن ،،ولی کلا نظر خواهی و حل مشکلاتشون اول از همه در جریان میزارنش ولی زیاد به خودش فشار نمیاره سر صف انجام میده ،،کل انرژیش رو صرف خونه میکنه😤

خوبه خدارو شکر ،

اصلا اصلا ،،گاهی که مجبور میشه وارد عمل بشه ،کلی غر میزنه ،یه کارو درست انجام،نمیدید ،همش باید کسی ب ...

حالا شوهر من تا خودش بالا سر کاری که قراره انجام بشه نباشه قبول نمیکنه.

ماشینشو هم می‌بره تعمیر باید خودش وایسته بالا سر مکانیک...

تا این حد کنترلگره.😤

2738
حالا شوهر من تا خودش بالا سر کاری که قراره انجام بشه نباشه قبول نمیکنه. ماشینشو هم می‌بره تعمیر بای ...

کلا ،این خصوصیت تو ذاتشه انگار ،برا ما ن برا همسرم بقیه واقعا براش حاشیه ن ،زیاد خودشو درگیر نمیکنه ولی اگه کسی کاری ازش بخواد تمام،سعیشو میکنه براش انجام بده 

پدرش خیلی،دوست داره تو مسائل دخالتش بده چون میگه خیلی کاراش رو برنامه و پخته س ،ولی قبول نمیکنه ،،فقط از دور ،،،بگو بشر این چند ماهه مارو هم اسیر کردی دلت تنگ،نمیشه فقط تماس داره ،،

کلا ،این خصوصیت تو ذاتشه انگار ،برا ما ن برا همسرم بقیه واقعا براش حاشیه ن ،زیاد خودشو درگیر نمیکنه ...

چقدر عجیبه...

نمی‌دونم چرا این خصلت همسرت برام خیلی مرموزه.

چرا اینقدر دوری می‌کنه از خوانوادش؟

چقدر عجیبه... نمی‌دونم چرا این خصلت همسرت برام خیلی مرموزه. چرا اینقدر دوری می‌کنه از خوانوادش؟

نمی دونم به خدا ،اگه متوجه شدی به منم بگو ،

هیچ وقت دلش نخاست باهاشون صمیمی بشه ،،من تو این چند،سال جز احترام و خوبی هیچی ندیدم ،،البته بگم هیچ وقت هم بی احترامی بهشون نکرده فقط مطیعشون نیست ،و اینکه نمیدونم چطور بقیه مطیعش هستن ،هر کدوم هر کاری بخوان بکنن،بهش اطلاع میدن،جالبه اونا هم این قضیه رو قبول کردن فقط گاهی مادر شوهرم ناراحتیش،رو بیان میکنه ،،

نمی دونم به خدا ،اگه متوجه شدی به منم بگو ، هیچ وقت دلش نخاست باهاشون صمیمی بشه ،،من تو این چند،سال ...

آخه مردایی با این تیپ شخصیت اصولاً باید خیلی نسبت به خونواده احساس مسولیت کنن و نظارت دارن اکثرا. با شوهرم مقایسه میکنم این اخلاقاشون اصلا ضد همه.

وای منم درکت میکنم. منم شوهرم مثل تو بعد 16 سال تغییر نکرده و همون جوری مدام چک میکنه و.... تازه ی موقع هایی میگه من خوب شدم😉که من نمی‌فهمم کجاش خوب شده ولی الکی میگم آره 

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
ببین من چی کشیدم ... عجب غلطی کردم... موندم توش😣😣😣

ببخشید میگم کور پیر نشدی با این شوهر 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
آخه مردایی با این تیپ شخصیت اصولاً باید خیلی نسبت به خونواده احساس مسولیت کنن و نظارت دارن اکثرا. با ...

خودمم موندم ،اعتماد به نفسش منو کشته ،بعضی وقتا که پدرش سفارش میکنه بهش ،میگه از دور حواسم هست ،،واقعا هم همینطوره ،،ولی رابطه نزدیک و شلوغی رو دوست نداره ،،،،نمی دونم زیاد دوست نداره قاطی بشه همون اول راهی خودش رو جدا کرد ،،کلا ریاست میکنه ولی از درگیری خوشش نمیاد ،،

2706