2703
2713
عنوان

به شوهرم بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5374 بازدید | 143 پست
دقیقا ،آره سرد مزاجی مردا اصلا باورم نمیشه ،همین مورد که میگم تعریف میکرد میگفت من براش شرایط رو محی ...

واااای نگو...

شوهر منم نقطه ضعفش همینه که دست رد به سینه اش بزنی...

متنفره از اینکه نه بشنوه. 🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست نداشتی پسرعموتو؟میگم توشرایطی مثل من برات پیش نیومده که باپسرای فامیل چت کنی؟

دوستش که داشتم اما مثل برادر... اصلا وقتی فهمیدم دوستم داره انقدر شوک شده بودم که باورم نمیشد. چون همیشه به چشم برادرم میدیدمش. 

نه عزیزم مگر اینکه تو خواب ... من حتی شمارمو دختر های فامیل هم ندارن چه برسه پسر ها.

2720
سلام. صبح بخیر تو هم انلاینی مثل اینکه؟

سلام عزیزم ،صبح شما هم بخیر ،آره الان بیدار شدم ،دیگه خوابم نبرد ،،دیگه منتظر میمونم همسرم و دخترم بیدار شن ، ،تو برا چی نخوابیدی ؟

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
سلام عزیزم ،صبح شما هم بخیر ،آره الان بیزار شدم ،دیگه خوابم نبرد ،،دیگه منتظر میمونم همسرم و دخترم ب ...

من یه دوساعتی هست به لطف و مرحمت جناب همسر بیدارم.

ساعت چهار و نیم از خواب بیدارم کرد که پاشو از گردن درد هلاکم... منم بلند شدم گردنشو با پماد ماساژ دادم.

نمی‌دونم این چه دردیه همش باهاش درگیره...

الآنم اون داره لباس می پوشه بره منم دیگه خوابم نمیبره.

2714
من یه دوساعتی هست به لطف و مرحمت جناب همسر بیدارم. ساعت چهار و نیم از خواب بیدارم کرد که پاشو از گر ...

طفلی ،حتما به خاطر رانندگیه ،،دکتر رفته ؟ میگم یه جلسه ببرش فیزیو تراپ ،براش طب میزنه راحت میشه ،کارش سخته ،،

طفلی ،حتما به خاطر رانندگیه ،،دکتر رفته ؟ میگم یه جلسه ببرش فیزیو تراپ ،براش طب میزنه راحت میشه ،کار ...

نه به خاطر رانندگیش نیست...

هر وقت اعصابش ناراحت باشه اینجوری میشه.

این روزها هم که اصلا اعصاب درست حسابی نداره.

هر چی هم بهش میگم برو دکتر قبول نمیکنه میگه مگه چمه مال اعصابمه خوب میشم‌

نه به خاطر رانندگیش نیست... هر وقت اعصابش ناراحت باشه اینجوری میشه. این روزها هم که اصلا اعصاب درس ...

نه حتما بفرست بره دکتر خدای نکرده فشار نیاد،به رگهای گردنش ،،دور از جونش دور از جونش ،فشار عصبی به رگ گردن باعث سکته میشه ،،،سَر سَری رد نشو ،میگم فشارش رو چک میکنه ،ممکنه فشار خون هم باشه ،

نه حتما بفرست بره دکتر خدای نکرده فشار نیاد،به رگهای گردنش ،،دور از جونش دور از جونش ،فشار عصبی به ر ...

وقتایی که خیلی حالش بد باشه فقط چک می‌کنه اما نه مرتب...

نمی‌دونم اصلا دنبالش نمیره.

چون پدرش خدابیامرز هم همش فشار خون داشت.

وقتایی که خیلی حالش بد باشه فقط چک می‌کنه اما نه مرتب... نمی‌دونم اصلا دنبالش نمیره. چون پدرش خداب ...

پشت گردن که درد بگیره احتمالا فشار خون ،با این حال که اعصابش هم خورد شده 

مردا حوصله دکتر ندارن خودت به زور ببرش ،خدا رحمت کنه باباشو ،،،،حالا باز چرا اعصابش خورده؟؟ 

پشت گردن که درد بگیره احتمالا فشار خون ،با این حال که اعصابش هم خورد شده  مردا حوصله دکتر ندار ...

نمی‌دونم بخدا چشه..حرف که نمیزنه ببینم از چی ناراحته فقط اعصاب خوردیش برا منه.

2706