2410
2553
عنوان

شوهر

918 بازدید | 83 پست

دوستان لطفا مسخره نکنید...من واقعا شوهر میخام.. لازم نیست بیاید بگید شوهر خوب نیس و مشکلات داره و بعدا پشیمون میشی ..اما من دوست دارم ازدواج کنم برم سره خونه زندگیم...دوست ندارم مجرد باشم و تنهاایی روزامو بگذرونم...حاضرم شوهر داشته باشم دردسر ام داشته باشم خیلی بهتر از الانمه...

شوهر نمدونم از کجا پیدا میشهه....واقعا بزرگ ترین سوال شده برام ...

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

خاستگار نداری؟

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

ابجی جانم الان این تاپیک چه کمکی بهت میکنه 

اینجا شوهر پیدا میشه برات😂

من نمیگم ازدواج بده اتفاقا خوبه 

اما از راه درستش اخه اینجوری😀

ازدواج قسمته سعی کن درس بخونی هدفت از زندگی فقط ازدواج نباشه به نوقع ازدواج هم میکنی

پیدا میشه یعنی چی؟

خوب یکم برونگرا باش بخوان برس 

۴تا دوست مهمونی بیرونی 

سرکاری دانشگاهی 

اونو قصدش ازدواج میاد سمتت

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

چند سالتونه ؟ 

اتفاقا هرکی میگه ازدواج بده دروغ میگه 

ازدواج وقتی فهم و شعور داشته باشن دو طرف خیلی هم خوبه ولی بشر کلا همواره زندگیش پر از رنج سختی و همینطور شیرینی در کنار هم بوده 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
2706