2726
عنوان

خوشگلا چه حسی دارن به نظرتون

436 بازدید | 18 پست

خوش بحالشون به نظرم خیلی  اعتماد به نفس دارن

من که وقتی تو گوشی عکس میندازم ژست هم میدم اما وقتی میبینم عکسم بد افتاده خجالت میکشم از حالت ژست دادنم 

وقتی هم آرایش میکنم از قبل بدتر میشم وقتی هم که  میخوام به خاطر اینکه پوستم سفیده و ابروم بلنده اعتماد به نفس بالا ببره خانواده ام اعتماد به نفسم رو کم میکنن 

کدومتون اینطوری این؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکستو بزار ببینم 

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
2728

من اینجوریم البته من واقعا هم قشنگ نیستم،خوشبحال خوشگلا دلم میخواست فقط یه روز فقطططط یه روز خوشگل بودم و میرفتم جلوی اینه از دیدن خودم کیف میکردم یا وقتی یه عکس میگرفتم مجبور نبودم پاکش کنم

...

والا همه به من میگن  خوشگلی تعریف از خود نباشه 

ولی من اعتماد به نفس ندارم 

عوضش دختر همسایمون خدا منو ببخشه اصلا قشنگ نیستا ولی خدای اعتماد به نفسه 

خوشبحالش واقعا

خوشگلی مهمه ولی اعتماد به نفس داشتن که ذاتی هم باشه خییییلی مهمتره

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه

اینو بدون هرچقدر هم یه فرد خوشگل باشه بازم ی سری ایرادات داره‌که فقط خودش ازشون خبر داره اتفاقا خوشگلا بدترن هی رو ی چی کلیک میکنن ک اگه فلان جامونم قشنگ بود خیلی خوب میشدیم و ... کسی که اعتماد به نفس نداشته باشه خوشگل ترینم باشه باز حس میکنه زشته 

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌

لذت داره خوشگلی واقعا.گاهی که حس خوشگل بودن دارم کلا سر کیفم ولی وقتی حس زشتی داشته باشم خیلی دپرس میشم و دنبال بهونه واسه دعوام 😆

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

عزیزم یکی خوشگل خوشگلم باشه تا موقعی که قیافه خودش رو چهرش رو نپذیره برای خودش خیلیم زشته

اونا بنظر تو خوشگلن چون اونقد اعتماد به نفسشو داشتن که عکسشونو جایی بزارن

الان هم همه شون ادیت و ایناس.هیچکس نیست که بی عیب باشه

توهم خودت رو قبول داشته باش

تو اولین نفری ای که باید به خودت احترام بزاری

چیکار داری بقیه چی میگن

بنظر من ت عالی هستی هرجوریم که باشی گلم

اخرش یه من میمونم یه من=)💔
2706