2726

قضیه از این قراره که من عموم فوت کرد جاریم یبار اومد با برادرشوهرم بعد من امشب به شوهرم گفتم که پدر و مادر جاریم و ببین  حتی یه زنگم نزدند اخه من کوچترین چیزی میشد میرفتم به پدرومادرجاریم سر میزدم بعد شوهرمم رفت گفت به مامانش من دیگه خونه  بابای زن داداشم نمیرم چون اونا نیومدند برادرشوهرمم نمی دونم از کجا میفهمه میره خونه با زنش دعوا میکنه میگه چرا منو سبک کردند بابات اینا نرفتند قسم میخوره میگه نزدیکترین کست بمیره نمیزارم بری اونم به باباش زنگ میزنه باباشم بهش میگه ویه دعوای حسابی میشه 😭😭😭توروخدا تقصیر من چیه الهی دوتا چشام کور شه اگه من اینو میخواستم 😭😭اخه من چرا اینقد بدبختم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این همه رابطه برای جی هست این دوره آدم با خود جاری هم کم رفت و آمد داره چه برسه خانوادش 

متاسفانه یه شر بزرگی راه انداختی  وسط زندگی شون 

برادر شوهرت هم الکی بزرگش کرده خب  زنش چیکار کنه این وسط نمیتونه خانوادش و به زور بفرسته مجلس اون خدا بيامرز که 

خدایا شکرت 🙏🏻
2728

تقصیرت اینه که یه گلایه ی بیخود کردی و اوقات کلی آدم رو تلخ کردی!

واقعا والدین جاری !از اونا چه توقعی داشتی!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706