2137
2106

قضیه از این قراره که من عموم فوت کرد جاریم یبار اومد با برادرشوهرم بعد من امشب به شوهرم گفتم که پدر و مادر جاریم و ببین  حتی یه زنگم نزدند اخه من کوچترین چیزی میشد میرفتم به پدرومادرجاریم سر میزدم بعد شوهرمم رفت گفت به مامانش من دیگه خونه  بابای زن داداشم نمیرم چون اونا نیومدند برادرشوهرمم نمی دونم از کجا میفهمه میره خونه با زنش دعوا میکنه میگه چرا منو سبک کردند بابات اینا نرفتند قسم میخوره میگه نزدیکترین کست بمیره نمیزارم بری اونم به باباش زنگ میزنه باباشم بهش میگه ویه دعوای حسابی میشه 😭😭😭توروخدا تقصیر من چیه الهی دوتا چشام کور شه اگه من اینو میخواستم 😭😭اخه من چرا اینقد بدبختم چیکار کنم

خب این همه رابطه برای جی هست این دوره آدم با خود جاری هم کم رفت و آمد داره چه برسه خانوادش 

متاسفانه یه شر بزرگی راه انداختی  وسط زندگی شون 

برادر شوهرت هم الکی بزرگش کرده خب  زنش چیکار کنه این وسط نمیتونه خانوادش و به زور بفرسته مجلس اون خدا بيامرز که 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

تقصیرت اینه که یه گلایه ی بیخود کردی و اوقات کلی آدم رو تلخ کردی!

واقعا والدین جاری !از اونا چه توقعی داشتی!

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2050

😐شما با خانواده جاری هم رابطه دارین 

ای بابا چ حوصله ای میخاد😂😂😂

منو ول نکنی تو تنهایی هات ..کاشکی مثلا یه دفه فردا بیای...دلم میخواد کنار تو بچه شه باز...بزنیم تو دل شب خاطره ساز....😔😔دلم خیلی تنگه

خوش به حالت که شوهرت اینقدر حرف شنوی داره ازت.

اگه شوهر من بود می‌گفت وظیفه ندارن. فقط من و زنم وظیفه داریم کلفت و نوکر اونا باشیم

کار، خوبه خدا درست کنه. سلطان محمود خر کیه؟   متولد ۸۲ نیستم😐
2183

مقصر بودی خراب کردی.....

نهایت بعد از اون توهم دیگه نمیرفتی

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

اگه تـوقعاتمون رو ازهمدیگه پایین بیاریم هم دنیا گلستون میشه هم دعوا راه نمیفته😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻