2137
2106

منم دلم گرفته یعنی خنثام . باورت میشه نهایت چت من که بیام گوشی همینجاست . کسی رو ندارم که بیام بخاطرش نت 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

الهی بگردم

بیا بغلم🙆

میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                       اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:) 🪐          هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته‌است:)

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

هرشب سوره واقعه بخونید...

این جمله رو بگو برای از بین رفتن مشکلات مالی:

بگو خدایا شکرت که بزودی، کلی‌ پول حلالِ الهی به دستمون میرسه و هر چی بخوایم می خریم.الهی شکر،شاد،خوشحال ،خوشبختیم،حتی میتونیم به دیگران،کمک مالی کنیم.

مهربون لایک نکن.   اون روز رو می بینم که از شوقِ بودنت، نمازِ شکر بخونم... اون روز رو می بینم که خیره به ساعت باشم تا رأس ساعت همیشگی به خونه بیای و با دیدن لبخند نازت،با شنیدن صدای مهربونت،غرق در شادی بشم. حتی اگه مشغول انجام دادن کارای خودت باشی،من یواشکی نگات کنم و از ته دلم،خدای مهربونم رو هر لحظه هزاران بار شکر کنم که تو قشنگتر از رویایی،مهربونتر از مهر و ماه هستی...تو معجزه ای هستی که خدای مهربونم برای من فرستاده  تا خوشبخت باشم و لمس کنم خوشبختی رو،وقتی دستاتو میگیرم... تو حرف بزن،من سکوت میکنم تا ریتم اهنگین صداتو بشنوم.تو بخواب تا من با خیال راحت ساعتها،رویا رو ب شکل واقعی ببینم .خداجونم شکر..هر لحظه شکر،شکر،شکر که حال دلم خوبه... خدای مهربونم حالا میفهمم ک زندگی قشنگتر از رویاست... هروز،هر صبح،هرشب نماز شکر میخونم ب شکرانه ی معجره زیبایی ک ب من بخشیدی.خداجونم خیلی دوسِت دارم،خیلی...