2726
عنوان

بیاین

73 بازدید | 12 پست

سلام اسم و حاجتتون بگید در حرم امام رضا ع در مرقد امام خمینی ره نشستم ان شالله ک حاجت روا شوید

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دعا کن مامانم صاحب یه پسر کوچولوی سالم بشه😍ممنون گلم🙏

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
صفورا   سلامتی .هزینه درمان کلیه هام  انشالله ک شماهم حاجت روابشی

حتما ب طبیب طب اسلامی شهرت مراجعه کن 

حتی ویزیتم رایگان 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
چطور ممکنه هم حرم اقا امام رضا باشید و هم مرقد امام 

مرقد امام در حرم امام رضا ع هستش

سلام بانو جان خوبی 

میشه لطف کنید بگید من بخام نائب نماز حرز امام جواد بشم چجور باید نیت کنم اسم خودشو مادرشو باید گفت 

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
سلام بانو جان خوبی  میشه لطف کنید بگید من بخام نائب نماز حرز امام جواد بشم چجور باید نیت کنم ا ...

سلام عزیزم دانستن اسم مادر کسی که از طرف اونائب می شوید لازم نیست اگر به این قصد که به نیابت از کسی که شما رانائب گرفته نماز حرز امام جواد علیه السلام را می خواند با همین نیت کفایت می کند