2737
2734
عنوان

چه غلطی بکنم

185 بازدید | 17 پست

الان با همسرم به مشکل خوردیم و کم‌مونده طلاق بگیریم پریدم یکم این ماه تموم شد بعدش از دهم یا دوازدهم اینا رابطه بدون جلوگیری داشتم‌تا بیستم همین ماه فردا یا پس فردا باید پریود شم اصلا علائم پریودی ندارم فقط ترشحم زیاد شده مثل حاملگی قبلیم 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

پریودم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😶😶😶

چیه

2728
هیچ نوع جلوگیری نداشتی،

نه اصلا ببین فردا پس فردا باید پریود شم بعدش ما ۱۲ روز اینا از پریودم ک گذشته بود چند باری رابطه داشتیم بدون جلوگیری تا بیستم همین ماه همین ۳ روز قبل 

عزیز جان تو که با شوهرت مشکل داری و در شرف طلاقی چرا بدون جلوگیری رابطه داشتی 

الان چه کاری از ما برمیاد

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
نه اصلا ببین فردا پس فردا باید پریود شم بعدش ما ۱۲ روز اینا از پریودم ک گذشته بود چند باری رابطه داش ...

احتمال زیاد حامله ای البته اگه شانس اورده باشی به احتمال خیلی کمی نباشی 

2738
عزیز جان تو که با شوهرت مشکل داری و در شرف طلاقی چرا بدون جلوگیری رابطه داشتی  الان چه کاری از ...

میگم امکان داره حامله شم ۴ ماه قبلم با ۴ ۵ بار بدون جلوگیری حامله شدم ولی حاملگی پوچ بود

تنبلی تخمدانی چیزی نداری؟یاقبلا قرص مصرف نمیکردی برا جلوگیری

ن قرص استفاده نمیکنم

چرا زخم زبون میزنین خب شاید ی مشکل یا ی اتفاق که همین روزا بوجود امده

اره همین پریروز 

2706