2137
2106
عنوان

کسی که تو اسنپ کار میکنه

69 بازدید | 7 پست

باید مالیات یا کمیسیون بده؟

چجوریه چند درصده

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋

خود استپ فکر کنم نسبت به کرایه یه پولی کم میکنه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا شکرت😍😍😍عاشقتم  ممنونم   بخاطر معجزه ای که بعد کلی سختی بهم دادی خودت مواظبش باش   اگه  امضامو خوندی میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات  بفرستی؟      

بله خود اسنپ کم میکنه یک درصدی 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

خوبه

چی خوبه

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2166
بله خود اسنپ کم میکنه یک درصدی 

بعدا ماشینو بفروشیم مالیات نمیگیرن ازمون؟

بعدا ماشینو بفروشیم مالیات نمیگیرن ازمون؟

نه فکر نمیکنم ربطی نداره همون موقع مسافر که کرایه میده کم میکنه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736