2204
2217
عنوان

خیلی بد اخلاق و تند خو ام 😔

104 بازدید | 13 پست

گهر دفعه به خودم میگم از دفعه بعد مودبانه تر صحبت میکنم. لحنم قشنگتر باید باشه. با آرامش و لحن خوب صحبت کنم اما بازم سریع عصبانی میشم و لحن صحبتم با بقیه خیلی بده. تند برخورد میکنم. خیلی تند و تیز.😔 نمیدونم چه طوری درست کنم خودم رو کسی مثل من هست؟ 

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215

دلیلش چیه که زود عصبی میشی؟؟

مثلا من یه مدت خیلی عصبی بودم اونم بخاطر این بود که سرزنش میشدم از اطرافیانم و یجور کینه گرفته بودم و بهشون حمله میکردم

/میدونم اسیرت میمونم/واسه دوتا چشمات میخونم 👀/میخونم دیگه عاشقت هستم/❤😆😆
چرا عصبانی میشی سر چی ؟آیا ارزش داره اون موضوع که بخای بخاطرش عصبی بشی؟حتما خیلی حرص هم میخوری.

اصلا دست خودم نیست. بلافاه بعد برخورد تند پشیمون میشم اما دفعه بعد روز از نو روزی از نو 

2238

منم خیلی عصبی هستم.سالهای اول که با شوهرم عالی بودم و درست صحبت میکردم و حواسم به تک تک جمله هام بود.اما الان خیلی اوضاع ام داغون شده و باهاش همیشه به سر جنگم.بیچاره از دست من چی میکشه.نمیتونم عصبی نشم.نمیدونم چم شده ؟ ویتامینی هورمونی چیزی قاطی پاتی شده کم شده چکار شده آخه ؟