2137
2106
عنوان

خیلی بد اخلاق و تند خو ام 😔

91 بازدید | 13 پست

گهر دفعه به خودم میگم از دفعه بعد مودبانه تر صحبت میکنم. لحنم قشنگتر باید باشه. با آرامش و لحن خوب صحبت کنم اما بازم سریع عصبانی میشم و لحن صحبتم با بقیه خیلی بده. تند برخورد میکنم. خیلی تند و تیز.😔 نمیدونم چه طوری درست کنم خودم رو کسی مثل من هست؟ 

منم نمبشه ادم بخادکنترل کنه خودش عذاب مبکشه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
چرا عصبانی میشی سر چی ؟آیا ارزش داره اون موضوع که بخای بخاطرش عصبی بشی؟حتما خیلی حرص هم میخوری.

اصلا دست خودم نیست. بلافاه بعد برخورد تند پشیمون میشم اما دفعه بعد روز از نو روزی از نو 

2050

منم خیلی عصبی هستم.سالهای اول که با شوهرم عالی بودم و درست صحبت میکردم و حواسم به تک تک جمله هام بود.اما الان خیلی اوضاع ام داغون شده و باهاش همیشه به سر جنگم.بیچاره از دست من چی میکشه.نمیتونم عصبی نشم.نمیدونم چم شده ؟ ویتامینی هورمونی چیزی قاطی پاتی شده کم شده چکار شده آخه ؟