2410
2553

سلام بچه ها 

صاحب کارم یه ادم پیره که از روز اول فکر کردم پیره و قابل اعتماد 

بعدش متوجه شدم هول ترین ادم روی کره زمینه 

حرکاتش و کاراش به شدت چندشه و اگر موقعیتی دستش بیاد میدونم دست درازی میکنه 

هرچند یبار به شوخی زد به دستم که من جیغ زدم گفتم نکن 

از حال و روز اونروزام نگم براتون که چقدر ناراحت بودم و سرسنگین کلیم بهش تیکه انداختم 

دوست داشتم دیگه برنگردم اونجا 

ولی از یطرف وام خونگی داشتم و از یطرف دیگه شهریه دانشگاه پس صبر کردم یکار گیرم بیاد بعد دربیام 

تو این مدت دنبال کار میگشتم تا اینکه یکار پیدا کردم ولی صاحبکار یه آدم ۳۰ تا ۳۵ ساله بود 

هستید بقیشو بگم؟؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من کلا از مردای پیر بیشتر میترسم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2714
بگو

تو این مدت که دنبال کار بودم متوجه شدم پیری کمتر از بقیه داره بهم حقوق میده ...

تا اینکه اگهی کار جدید رو پیدا کردم رفتم محل کار رو دیدم همه چیز اوکی بود حقوق بالاتر بود و ساعت کاری بیشتر 

ولی خانوادم به شدت مخالفن برم پیش ایشون کار کنم بخاطر سنش میگن جوونه 

اینقدر زوررررم میادددد که فکر میکنن این پیرمرد قابل اعتماد تره اههه 

چجور حالیشون کنم؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
خب پیرمرد بود دیگه میزدی لهش میکردی

اتفاقا هولشم دادم 😂

نزدیک بود بیفته عنتر 😁

تو این مدت که دنبال کار بودم متوجه شدم پیری کمتر از بقیه داره بهم حقوق میده ... تا اینکه اگهی کار ج ...

خب بگو بهشون اونجا امنیت ندارم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2706