2737
2734
عنوان

میشه تو خودخوان زبان رو یاد گرفت؟

69 بازدید | 6 پست

سلام

من تصمیم دارم خودخوان زبان انگلیسی رو یادبگیرم

اگر کسی کلاس رفته یا خودخوان یادگرفته ممنون میشم تجربیاتش رو در اختیارم قرار بده🙏🏻🌸

اگر کتابی هم میشناسید معرفی کنید که دانلود کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی سرچ داخل اینستا کن . پیج هایی هستن کلمات و اصطلاحات کاربردی خیلی خوبی گذاشتن . من اونا رو مینویسم ، مدام دوره میکنم. یا اول کلیپ های انگلیسی خیلی ساده گوش کن و به مرور سطحشون رو ببر بالا

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏

من یک کتاب نوشتم تو ۳۰ درس کامل گرامر و اسپیکینگ رو یاد میگیری تضمینی .  هزینه هم ب صورت اقساط بعداز رضایت هست. 

میتونی چند درسش رو داشته باشی و کلاسم رو ببینی بعد تصمیم بگیری .

تاپیکام هست اگر مایل بودی. آیدی تلگرام هست

@englishapieceofcake

کانال لیسنینگ مبتدی تا پیشرفته رایگان هم دارم  تا الان ۴ جلسه گذشته. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

علاقه داشت باشی اره

فیلم و سریال زبان اصلی زیااااااد ببین... حداقل روزی یه قسمت سریال .. چون بلید تو محیطش باشی تا راحت تر یاد بگیری

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐