2737
2734
عنوان

زودی بیاین خبر خیلی خوب دارم❤❤❤❤

701 بازدید | 44 پست

بچه ها وقت اذان و امشب عید بقراست و شروع امامت امام زمان عج

لطفا برای تعجیل در ظهور ارباب ی صلوات بفرستید

انشاالله امشب همتون حاجت روا بشین و عید همگی مبارک❤💛❤💛❤💛❤💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ان شاالله خدا برای همون بخواد اونی رو که میخوایم

قانون جذبی                              اگه خدا یه آرزویی رو میندازه توی دل ها قدرت رسیدن بهشم میده😍                                     ایمان داشته باش که به چیزی که میخوای میرسی . از کم شروع کن و بابت هر چیز کوچیکی خدارو شکر کن✌                                            ملکه ذهنت سپاسگزاری باشه . به چیزای خوب فکر کن تا کائنات ازت نیرو بگیره و چندبرابرش رو به سمتت بفرسته(به آینه نگاه کن؛قهرمان زندگی تو اونجاست :)  
چشم برا حاجت دلتون صلوات میفرستم  شمام منو دعا کن زودتر به عشقم برسم ممنونم میشم💛❤💛

چشم گلم ممنونم ❤️

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
عزیزم میشه دعا کنید من یه کار خوب پیدا کنم شاید خدا صدای شما را شنید

بروی چشمم اگر لایق باشم صلواتم میفرستم❤💛💜

لطفا شما هم دعا کنید من بعد کلی سختی به عشقم برسم 

ممنونم💗💗💗

2738
🌸اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم🌸 التماس دعا

مریم جانم برا سلامتیت و حاجت دل حمد میخونم گلی💛❤شمام منو دعا کنی زندگی داره خراب میشه😢

منو هم دعا کنین التماس دعا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706