2137
2106

کتابمون خودش جا داره برای نوشتن تمرین ولی معلم مون میگه حتما تو دفتر بنویسین منم پول دفتر اضافی ندارم و نوشتن هم خیلی وقتمو میگیره نمیتونم به درسای دیگم برسم (کنکوری هستم)این پیامو تو پیام های ذخیره شده نوشتم ببینید این خوبه به معلم مون بگم؟اگه خوب نیست شما بگین چی بگم،بنظرتون قبول می‌کنه؟

اره خیلی خوبه بفرست

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی پر از پستی و بلندیه . هنوز باورم نمیشه باردارم . خدایا دوست دارم تو دلیم دختر باشه . ممنون که انقدر بهم لطف داری ممنون ...          ببین من تند تند مینویسم و استاد غلط املایی هستم . لطفا گیر نده چون حوصله ندارممممم .

خوبه

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050

به نظرم درکت میکنه عزیزم 🤍

اگر از سالای پیش دفترایی داری که بعضی از برگه هاش موندن بکن اونا رو تو اون برگه ها بنویس بگذار لای کتابت 

سال اخر هستین خیلی سخت نمیگیرن به گمانم برای ما که اینطور بود 

اه 

کتابای ماهم جا برای جواب تمرین داشت و ولی معلمامون می گفتن تو دفتر بنویسین 

کاربری سوممه، از سال ۹۸ با نی نی سایت آشنا شدم،کاربری اولم رو خودم خواستم لغو بشه ولی کاربری دومم رو به دلیل زدن حرف حق قطع کردن _ میشه یه صلوات مهمونم کنید.
2183

خیلی بد نوشتی 

اتلاف وقت و اسراف

یا نوشتی کاش درنظرمیگرفتین

انگار شما بزرگتر ازمعلمی ویه جور براشون تعیین تکلیف کردی

بنویس فقط مناسفانه بودجه کافی براتهیه دفترندارم

میشه توکتاب بنویسم

ممنون از توجهتون

اخه اونوقت قبول نمیکنه گلم میگه بخاطر تنبلی بهونه میاری

مدلرس ک غیر حضوریه بعدم شما از دفترای قبلیت استفاده کنی چی میشه مثلا؟ ما دانش امورا خیلی پولدار داشتیم ک اکثرا اینکارو میکردن شما هم خیلی رو راست بگو اینجوری بهتر میفهمم یا نگو بنویس