2737
2734

دوستان تابحال "زیارت آل یاسین" که خیلی هم بهش توصیه شده خوندید؟

اگه نه, پیشنهاد میکنم همین الان زیارت آل یاسین صوتی رو با صدای استاد محسن فرهمند رو گوش کنید و به معنیش هم توجه کنید. قول میدم خیلی لذت میبرید و دلتون غرق نور میشه💛 کمتر از ده دقیق زمان میبره

******هرکی انجام داد حتتتما توی کامنت ها اطلاع بده, چهل تا صلوات به نیت حاجت رواییش میفرستم💛

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

الان میخونمش..میشه واسه حاجتم و اینک امروز خبر خوب دریافت کنم ۴۰ تا صلوات رو بفرستی؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

قرائت شد❤🙏..میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میخونمش..میشه واسه حاجتم و اینک امروز خبر خوب دریافت کنم ۴۰ تا صلوات رو بفرستی؟

بله عزیزم حتما😘

قبول باشه. به نیتتون چهل صلوات میفرستم💚🍃

ان شاءالله حاجت روا بشید🙏🙏🙏

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2731