2137
2106

خط چشم

بی‌دین.... درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2050
بن مژه خیلی خوبه منم یک ماه پیش زدن خیلی دوسش دارم

میشه ی کم توضیح بدی؟بن مژه چیه؟تتو هست؟؟ماندگاره؟؟درد داره؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...(انشاالله ۹/۹/۹۹به ارزوی بزرگم رسیدم ،خدایا شکرت)
میشه ی کم توضیح بدی؟بن مژه چیه؟تتو هست؟؟ماندگاره؟؟درد داره؟

عکساشو تو نت بزن برات میاره دقیق که کجای پلک میزنن

اره تتوئه زیر پلک میزنن

ماندگاریش یکی دوساله انگار

بی حسی میزنه ولی یه حس درد و قلقلک باهم داره

عکساشو تو نت بزن برات میاره دقیق که کجای پلک میزنن اره تتوئه زیر پلک میزنن ماندگاریش یکی دوساله ان ...

ممنون

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...(انشاالله ۹/۹/۹۹به ارزوی بزرگم رسیدم ،خدایا شکرت)
2183