2726
عنوان

علت جیغ زدن نوزاد در خواب

712 بازدید | 16 پست

نوزادم سه ماهشه شب و روز یکم میخوابه بعد یعو جیغ میزنه و شروع به گریه میکنه. کولیک داشت ولی بهتر شده بود. علتش چیه؟ انقدر بد جیغ میزنه که به هیچ وجه آروم نمیشه بعد چند دقیقه بغل و التماس اروم میشه. تو رو خدا کسی تجربه داره؟

پسرمنم اینجور بود وای خیلی بده ۵ماه خوب شد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم رفلاکس هم میتونه باعث جیغ و داد نوزاد بشه😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2728
خب چاره ش چیه؟

ببر دکتر دارو بده،من یه مدت دادم داروهاشو ولی خیلی فرق نکرد،دیگم دکتر نبردمش،چون بار اخر گفت دارو فقط کمی کنترل میکنه تا وقتی دهانه معده بچه تا ۱۲ماهگی بازه رفلاکس هست،منم گفتم اگر قراره درمان نشه کامل چرا بیخودی بچه رو ببندم به قرص و قطره.ندادم بهش. ولی واقعا اذیت میشم خودمم شاید بردمش منم پیش یه دکتر دیگه،خسته شدم از بی خوابی 

2706