2410
2553
عنوان

به دونه چرا انقد گرونه. نکنه گرون داده

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم علف ماف که میگی زمین تا آسمون باهم فرق میکنن. مثلا گل ختمی یا پنیرک همه جا هست زیاده و ارزونه ولی به دونه اسمش روشه باید صدتا میوه ی به رو ببری و دونه هاشو دربیاری تا بشه یه مشت

مگه به نمیگیری وایه مریا و خورش و خشک کردن؟

دونه هاشو نگه دار واسه پاییز زمستون 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2720
چطوریه؟جان من بگو بچه هام مریضن

عزیزم . شیرو داغ کن رو گاز و بزار بجوشه بعد یک قاشق چایخوری زردچوبه تو لیوان بریز و شیرم بریز . هم بزن   سریع ولرم شد بخوزن . سریع هم بزن ته نشین نشه . سردم نخور . بعدشم روزی چند بار درست کن بخور . اگه می بینی طعمشو دوست نداری عسلم بزن تو لیوان . اما من بدون عسل میخوردم . عالیه . فقط تند تند درست کن بخورین که زود خوب بشین . من بدترین سرفه ها رو داشتم که این خوبم کرد

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
عزیزم علف ماف که میگی زمین تا آسمون باهم فرق میکنن. مثلا گل ختمی یا پنیرک همه جا هست زیاده و ارزونه ...

خب میرن از کارخونه های مربا سازی میخرن میارن دیگه خودشون که مث سنجاب از تو میوه به در نمیارن

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
خسیس نیستین ولی چندتا به میگرفتین هم خودشا میخوردین هم به دونه هاش را

نمیدونستم به دونه قیمتش انقد زیاده‌. اصلا زیاد قیمتا دستم نیست شوهرم خرید میکنه 

2714
کاش خودم مریض بودم میخوردم.بچه هرررچی میگم بخور گوش نمیده.

خدا نکنه . چرا با بازی بهش بدین بخوره . خیلی خوبه واقعا 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

اصلا از قیمتا نپرس سر درد میگیری دور از جون

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
مگه به نمیگیری وایه مریا و خورش و خشک کردن؟ دونه هاشو نگه دار واسه پاییز زمستون 

از این‌به بعد به بگیرم دونه هاشو درمیارم نگه میدارم . انقد گرونی شده از همه چی باید ادم استفاده کنه 

خب میرن از کارخونه های مربا سازی میخرن میارن دیگه خودشون که مث سنجاب از تو میوه به در نمیارن

عزیزم از کارخونه مربا سازی هم بخری نهایتش ۱۰ الی ۲۰ کیلو داشته باشت. مثل خود میوه به نیست که تن تن ۱۰۰کیلو تولید بشه

2706