2733
2734

خانما من ی پشت کنکورم خیییییلی گیجم نمیدونم چطوری درس بخونم اصلااااا هم پول مشاور ندارم بخدا حتی ۵۰ تومن 😔 کسی اینچا هست ک مشاور تحصیلی باشه اما خیییلی حرفه و ای درست بلد باشه تا من ی ۸ ۹ تا سوال ازش بپرسم حداقل بتونم خودم برنامه ریزی کنم از این ب بعد ؟ 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بپرس تا جایی که بتونم کمکت میکنم

عزیزم اخه زیادن سوالام اینجا بپرسم ؟ 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
اینجا ۹۰درصد خانمها مشاور خانواده هستن. در مورد تربیت وادب کردن خانواده شوهر   و خود شوهر. کار ...

دیدم مردی اومدم بگم خودت چیکار میکنی توی سایت زنونه و.... اما دیدم حق داری واقعا اینجا همه متخصص هستن در زمینه جنگ با قوم شوهر

جواب ابلهان خاموشیست
2738
@cutegril    ایشون خوب مشاوره میده

عزیزم میتونی کمکم کنی ؟ 

دیدم مردی اومدم بگم خودت چیکار میکنی توی سایت زنونه و.... اما دیدم حق داری واقعا اینجا همه متخصص هست ...

اومدم.  یاد بگیرم درک کنم. و بفهمم.  تا در اینده که متاهل شدم. ب مشکلات زیادی برخورد نکنم😂

آب تا سردی نبینه یخ نمیزنه
عزیزم میتونی کمکم کنی ؟ 

من خودم پشتم ، سوالی داشتی اگ تونستم حتما

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
اومدم.  یاد بگیرم درک کنم. و بفهمم.  تا در اینده که متاهل شدم. ب مشکلات زیادی برخورد نکنم ...

من خواهرانه بهت میگم اولین مورد اینه که محل زندگیت جدا از خانواده خودت و‌همسرت باشه 

دوم اینکه اصلا نگذار صمیمی بشن ،فقط احترام همو حفظ کنن

جواب ابلهان خاموشیست
من خواهرانه بهت میگم اولین مورد اینه که محل زندگیت جدا از خانواده خودت و‌همسرت باشه  دوم اینکه ...

۱۳ سال ک ازشون جدا زندگی میکنم.   خیلی سال ک ندیدمشون. ترک کردم  شهرم  از ۱۷ سالگی تا الان مستقل بودم

آب تا سردی نبینه یخ نمیزنه
۱۳ سال ک ازشون جدا زندگی میکنم.   خیلی سال ک ندیدمشون. ترک کردم  شهرم  از ۱۷ سال ...

منظورم زندگی جدا از خانواده در زمان تاهل بود 

زندگی مهارت میخواد ...سعی کن مدیریت کنی 

نگذار با توقعات بیجای خانواده یا همسرت له بشی

جواب ابلهان خاموشیست
2706