2737
2734

فقط این کرم پودر به پوستم می خورد دیگه وارد نمیشه. پنج ساله میزنم دکترم تجویز کرد. مناسب پوست چرب و جوشدار. هیچ داروخانه ای نداره. کسی نمی دونه چطور میشه گیر آورد؟

مشابه اش رو بگیر ....

حتما دارن داروخونه ها 

اگر کسیو تهران داری بگو برات بخره و بعرسته احتمالا اونجا گیر میاد 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم برنامه ترب نصب کن 

یا توگول سرچ کن خریدکرم پودر اصل اکتی پور ترب بعد لینک باز کن میره توسایت ترب و اونجا فروشگاهی انلاین مختلف این کرم دارن ک ممکن قیمتاشون فرق کنه چون فیک ها ارزون ترن مشخصاتارو بخون و سفارش بده

2738
گلم برنامه ترب نصب کن  یا توگول سرچ کن خریدکرم پودر اصل اکتی پور ترب بعد لینک باز کن میره توسا ...

ممنون عزیزم

اینقدر قیمت های متفاوت گذاشته که من شک کردم بنظر همه تقلبی میاد

من با وضعیت تحریم و دلار بعید میدونم هر چیزی اصلشو بیارن و اینا ....منم اکتی پور میزدم کمی خشک میکرد ولی اینش جالب بود انگار اصلا کرم نداری از بس خوب فید میشد 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
آره عالی بود 😢 الان بجاش چی میزنی؟ من lucel گرفتم مزخرف

ترجیح میدم حالا که از مارکای معتبر مطمئن نیستم  گلدن رز که ای بدک نیست رژلباشم تنوعش عالیهههههه  بعد شون بعد اینلی خط چشمم فعلا کالیستا میزنم اما چندسالی هست که راضی نیستم کلا از لوازمم اصلا مثل قدیم نیست آرایشم کیفیت نداره ...

امسالم ضدآفتاب رنگی سان سیف اگه اشتباه نکنم گرفتم همون کار منو راه میندازه پوستم خوبه و صاف چیز زیادی نمیخواد

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2706