2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیب نداره ایشاله یاد میگیرن خدا کریمه حالا مثلن فوق لیسانسا چیکار میکنن بیکارن حالا بچه ها هم یه ماه ...

بله من خودم لیسانسم اگه بدونین چقدر زحمت کشیدم تربیت معلم قبول شم حالا حقوقش ماهی ۳ تومن به چه دردم میخوره تازه خرج خونه هم باید بدم چون بابام نمیتونن کار کنن

ماه من رفت ماهت بمیرد آسمان️ 🖤
منم پسرم پیش دبستانی همينجور بود بردمش تو بهزیستی گفتار درمان داشت خوب شد. برو  تو بهزیستی کمک ...

اع ممنون میگم به خواهرم

2728
بله من خودم لیسانسم اگه بدونین چقدر زحمت کشیدم تربیت معلم قبول شم حالا حقوقش ماهی ۳ تومن به چه دردم ...

خداروشکر شما معلمین کارهست حالا با حقوق کم، داداش خودم فوق لیسانس برق مهندس، بیکار مجبوری پارسال برا خودش یه مغازه اجاره کرده اصلن ربطی به رشته نداره ۲سالم مفتی برا اداره ای کار کردو هیچ

خداروشکر شما معلمین کارهست حالا با حقوق کم، داداش خودم فوق لیسانس برق مهندس، بیکار مجبوری پارسال برا ...

هیی خدا لعنت کنه این دولت رو 

الان یادم افتا منم ابتدایی بودم یه دختره که از فامیلامون هم بود اتفاقا   همینجوری صحبت میکرد دق ...

اع خود به خود خوب شد یعنی؟

واقعا بچه گناه داره شوهر خواهر منم نمیزاشت الان دیگه کلاس اوله بچه ولی چجوری بنویسه وقتی نمیتونه درس ...

راس میگید بخدا 

فلا کرونا داریم قرنطینه ایم کرونامون خوب بشه حتما یه اقدامی میکنم باید به شوهرم بگم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اع خود به خود خوب شد یعنی؟

اره خود به خود خوب شد الانم شوهر و بچه داره

اروم اروم یادم میافته  خواهرمم اینطوری بوده  مامانم میگفت دیر زبون باز کرد مثلا به شیر میگفت تیر

بچه اون یکی ابجیمم اینطوری بود الان کلاس پنجم شیشمه فکرکنم خوب شده

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
راس میگید بخدا  فلا کرونا داریم قرنطینه ایم کرونامون خوب بشه حتما یه اقدامی میکنم باید به شوهر ...

بهتر باشین عزیزم😘

2706