2410
2553

وای پسر منم 4سالشه همینجوریه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه لازم شد ببرینش گفتار درمانی

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2456
وای پسر منم 4سالشه همینجوریه

شما جلوش رو بگیرین تا کوچیکه حتما گفتار درمانی خوب پیدا کنید ببریدش ما که گفتن خیلی دیر شده دیگه

ماه من رفت ماهت بمیرد آسمان️ 🖤
2714
پسربزرگ منم اونجوری بود مامانم گفت مدرسه بره درست میشه خداروشکر شد

اع واقعا خداروشکر الانم کلاس اوله ولی خوب مجازیه هیچی یاد نمیگیرن 

شما جلوش رو بگیرین تا کوچیکه حتما گفتار درمانی خوب پیدا کنید ببریدش ما که گفتن خیلی دیر شده دیگه

همه هم میگن خوب میشه شوهرم نمیزاره اقدامی بکنم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اع واقعا خداروشکر الانم کلاس اوله ولی خوب مجازیه هیچی یاد نمیگیرن 

عیب نداره ایشاله یاد میگیرن خدا کریمه حالا مثلن فوق لیسانسا چیکار میکنن بیکارن حالا بچه ها هم یه ماه دیرتر الفبا یاد بگیرن مدرسه باز شه درست میشه

همه هم میگن خوب میشه شوهرم نمیزاره اقدامی بکنم

واقعا بچه گناه داره شوهر خواهر منم نمیزاشت الان دیگه کلاس اوله بچه ولی چجوری بنویسه وقتی نمیتونه درست حتی کلمه رو بگه

2706