2237
2217

وای پسر منم 4سالشه همینجوریه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

اگه لازم شد ببرینش گفتار درمانی

مامانِ کارِن و هاکان ❤دوست نی نی سایتی وقتی تاپیک میزنم وسوالی مطرح میکنم نیازی به جواب ن اره باشه نمیدونم ندارم ممنون میشم تو تاپیک من از این نظرات نذاری   وقتی کسی عکس ان تی میذاره تعین جنسیت نگین یا دختره یا پسر دکترنفهمید ما ازکجابفهمیم باورکنین خیلی خز شده  اگه نظری دادم که ناراحت شدی معذرت میخوام🌹ولی اگه مثل پیرزنا شروع کردی به نفرین و حلال نمیکنم و... برام مهم نیست حرفات  

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240
پسربزرگ منم اونجوری بود مامانم گفت مدرسه بره درست میشه خداروشکر شد

اع واقعا خداروشکر الانم کلاس اوله ولی خوب مجازیه هیچی یاد نمیگیرن 

امضا من خودمم😄
2238
شما جلوش رو بگیرین تا کوچیکه حتما گفتار درمانی خوب پیدا کنید ببریدش ما که گفتن خیلی دیر شده دیگه

همه هم میگن خوب میشه شوهرم نمیزاره اقدامی بکنم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اع واقعا خداروشکر الانم کلاس اوله ولی خوب مجازیه هیچی یاد نمیگیرن 

عیب نداره ایشاله یاد میگیرن خدا کریمه حالا مثلن فوق لیسانسا چیکار میکنن بیکارن حالا بچه ها هم یه ماه دیرتر الفبا یاد بگیرن مدرسه باز شه درست میشه

همه هم میگن خوب میشه شوهرم نمیزاره اقدامی بکنم

واقعا بچه گناه داره شوهر خواهر منم نمیزاشت الان دیگه کلاس اوله بچه ولی چجوری بنویسه وقتی نمیتونه درست حتی کلمه رو بگه

امضا من خودمم😄
2239
عیب نداره ایشاله یاد میگیرن خدا کریمه حالا مثلن فوق لیسانسا چیکار میکنن بیکارن حالا بچه ها هم یه ماه ...

بله من خودم لیسانسم اگه بدونین چقدر زحمت کشیدم تربیت معلم قبول شم حالا حقوقش ماهی ۳ تومن به چه دردم میخوره تازه خرج خونه هم باید بدم چون بابام نمیتونن کار کنن

امضا من خودمم😄
بله من خودم لیسانسم اگه بدونین چقدر زحمت کشیدم تربیت معلم قبول شم حالا حقوقش ماهی ۳ تومن به چه دردم ...

خداروشکر شما معلمین کارهست حالا با حقوق کم، داداش خودم فوق لیسانس برق مهندس، بیکار مجبوری پارسال برا خودش یه مغازه اجاره کرده اصلن ربطی به رشته نداره ۲سالم مفتی برا اداره ای کار کردو هیچ

2051