2726

دیروز خواهرشوهرم زنگ زد از من و شوهرم خواهش کرد دخترش رو نصیحت کنیم. دختره باباش  راننده  یه شرکته این توقع داره باباهه فرش زیر پاش رو بفروشه اینو بفرسته بره خارج پزشکی بخونه. انگار دانشگاههای خارجی همه شون منتظر اینن. خلاصه شوهرم زنگ زد و کلی باهاش صحبت کرد که شرایط پدرت رو درک کن. غیر از تو دوتا دختر دیگه هم داره. همین درسی رو که میخونی تموم کن. انشالله تو شهر خودتون راحت کار گیر میاد موقعیت ازدواج داری. 

حالا امروز صبح میبینم وضعیت گذاشته میخوام برم دریا از کوسه هم نمیترسم .

شیطونه میگه زیرش بنویسم بفرما برو بخورنت تامام.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بنظرم پیشرفت دوست داره ولی خب شرایط اقتصادی واقعا سخته الان

همه دوست دارن ولی باید موقعیت و استعداد خودآدم هم در نظر گرفته بشه. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه دوست دارن ولی باید موقعیت و استعداد خودآدم هم در نظر گرفته بشه. 

حالا درسش خوبه میتونه پزشکی بخونه ؟

این کاربری دست دو نفره فاطمه و مبینا 💚 برای صاحب کاربری دعا کنید امام رضا شفاشو بده حالش خوب نیست 💔
2728
حالا درسش خوبه میتونه پزشکی بخونه ؟

نه اگه میتونست که بعد ۴ دفعه کنکور همینجا قبول میشد. یه دوست پولدار داره باباش تاجر فرشه . اون دخترش رو فرستاده خارج. اینم هی به پدر مادرش میگه من رو بفرستین.

نه اگه میتونست که بعد ۴ دفعه کنکور همینجا قبول میشد. یه دوست پولدار داره باباش تاجر فرشه . اون دخترش ...

آهان خب کارش غیر منطقیه

بچه هم نیست فکر کردم راهنمایی ایناست که اینجوری میکنه

اینهمه پزشک موفق از کجا اومدن ایران ؟؟؟

از محروم ترین روستاهای ایران موفق ترین شدن

این کاربری دست دو نفره فاطمه و مبینا 💚 برای صاحب کاربری دعا کنید امام رضا شفاشو بده حالش خوب نیست 💔

چی بگم والا 

یه گروه بچه ها اینجورین 😕

البته بلند پروازی خصوصیت این سنه  و این دوران است . 

چقدر ما تو این سن طفلک بودیم 😐بچه های الان اژدهان 

ان شالله ادم شه و دست از سر پدر و مادرش برداره 

باید باباش جدی باهاش برخورد کنه. واقعیت اینه که از نظر مالی امکانشو ندارن. پس دو راه داره. یا بمونه و شرایط فعلی رو بپذیره یا تلاش کنه بورسیه تحصیلی بگیره که هزینه هاش خیلی خیلی کمتر میشه. به نظرم نباید بهش بگید نره بگید برو ولی ما شرایط کمک مالی بهت رو نداریم

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  

باید واقعیت رو قبول کنه که شرایط مالی چنین کاری رو نداره 

زبان بلد نیست 

اونجا تنهاست و هیچ فامیلی نداره که حمایتش کنه.حتما اون دوستش که خارج رفته کسی رو داره..

باید تحصیلاتش رو در ایران تا مقطع لیسانس ادامه بده و برای ادامه تحصیل بره خارج چون راحت تر میتونه ویزای تحصیلی بگیره ...

خانواده نباید مدام باهاش بحث کنند فقط یک بار براش توضیح بدن و اگر نمیتونن قانعش کنند حتما پیش مشاور برن تا اون با هاش حرف بزنه و از دنیای تخیلی دربیاد