2137
2106

دیروز خواهرشوهرم زنگ زد از من و شوهرم خواهش کرد دخترش رو نصیحت کنیم. دختره باباش  راننده  یه شرکته این توقع داره باباهه فرش زیر پاش رو بفروشه اینو بفرسته بره خارج پزشکی بخونه. انگار دانشگاههای خارجی همه شون منتظر اینن. خلاصه شوهرم زنگ زد و کلی باهاش صحبت کرد که شرایط پدرت رو درک کن. غیر از تو دوتا دختر دیگه هم داره. همین درسی رو که میخونی تموم کن. انشالله تو شهر خودتون راحت کار گیر میاد موقعیت ازدواج داری. 

حالا امروز صبح میبینم وضعیت گذاشته میخوام برم دریا از کوسه هم نمیترسم .

شیطونه میگه زیرش بنویسم بفرما برو بخورنت تامام.

بنظرم پیشرفت دوست داره ولی خب شرایط اقتصادی واقعا سخته الان

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚
همه دوست دارن ولی باید موقعیت و استعداد خودآدم هم در نظر گرفته بشه. 

حالا درسش خوبه میتونه پزشکی بخونه ؟

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

حالا درسش خوبه میتونه پزشکی بخونه ؟

نه اگه میتونست که بعد ۴ دفعه کنکور همینجا قبول میشد. یه دوست پولدار داره باباش تاجر فرشه . اون دخترش رو فرستاده خارج. اینم هی به پدر مادرش میگه من رو بفرستین.

2166
نه اگه میتونست که بعد ۴ دفعه کنکور همینجا قبول میشد. یه دوست پولدار داره باباش تاجر فرشه . اون دخترش ...

آهان خب کارش غیر منطقیه

بچه هم نیست فکر کردم راهنمایی ایناست که اینجوری میکنه

اینهمه پزشک موفق از کجا اومدن ایران ؟؟؟

از محروم ترین روستاهای ایران موفق ترین شدن

بگید  اونی که باید برای آینده تو بجنگه خودتی نه خانوادت!تلاشتو باید اونجایی میکردی که بایددرس میخوندی!جدا نمیفهمم چرا از پدر مادراشون توقع دارن براشون اینده بسازن

چت💞🍃💞🍃 ناشناس.https://www.goftino.com/c/vL5JAX  اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...
2050

چی بگم والا 

یه گروه بچه ها اینجورین 😕

البته بلند پروازی خصوصیت این سنه  و این دوران است . 

چقدر ما تو این سن طفلک بودیم 😐بچه های الان اژدهان 

ان شالله ادم شه و دست از سر پدر و مادرش برداره 

باید باباش جدی باهاش برخورد کنه. واقعیت اینه که از نظر مالی امکانشو ندارن. پس دو راه داره. یا بمونه و شرایط فعلی رو بپذیره یا تلاش کنه بورسیه تحصیلی بگیره که هزینه هاش خیلی خیلی کمتر میشه. به نظرم نباید بهش بگید نره بگید برو ولی ما شرایط کمک مالی بهت رو نداریم

باید واقعیت رو قبول کنه که شرایط مالی چنین کاری رو نداره 

زبان بلد نیست 

اونجا تنهاست و هیچ فامیلی نداره که حمایتش کنه.حتما اون دوستش که خارج رفته کسی رو داره..

باید تحصیلاتش رو در ایران تا مقطع لیسانس ادامه بده و برای ادامه تحصیل بره خارج چون راحت تر میتونه ویزای تحصیلی بگیره ...

خانواده نباید مدام باهاش بحث کنند فقط یک بار براش توضیح بدن و اگر نمیتونن قانعش کنند حتما پیش مشاور برن تا اون با هاش حرف بزنه و از دنیای تخیلی دربیاد