2726
عنوان

حرف نزدن کودک ۵ ساله ،

| مشاهده متن کامل بحث + 12392 بازدید | 47 پست
هزینه این نقشه ذهنی چقدر شد؟ بچه منم مشکوک به بیش فعالی هست؟ نمیخوام بیخود بهش دارو بدم میخوام مثل ...

هزینه ۵۰۰ بود .نه گفت احتیاج به دارو نداره به مرور خوب میشه خودم کاردرمانی بردم یه سری راه کار برای تحمل پذیری داد الان خیلی خیلی بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من اضطراب داره دیر هم حرف زد  الان هم وسواس فکری داره ک منشا اون وسواس فکری اضطرابش هست ال ...

سلام عزیزم پسر من الان دوسال و نیمه هست و از لحاظ گفتار عقبتر از همسن هاشه منم احساس میکنم اضطراب و وسواس داره چون خودم و خانوادم هم اضطراب و وسواس داریم بچتون دیگه چه علایمی داشت؟پیشنهادتون چیه تو این سن 

دنیا جای خوبی نیست اما ارزش جنگیدن رو داره...
2728
خوشبحالتون برای پسر،منم دعا کن کامل بشه حرف،زدنش

ایشالله خوب بشه منم پسرم فک کنم اضطراب داره وسواسه عزیزم درمانش چیه باید چیکار کنیم؟؟

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
بله فوق تخصص معرو اعصاب کودکان میگیرن البته نه همه دستگاه خاصی داره

اسی تو رو خدا پیاممو دیدی جواب بده پسر من الان ۴ سال و سه ماهشه ‌ حرف زدنش هنوز کامل نیس . بعضی از حرفامونو هنوز متوجه نمیشه . پسر شما که اندازه ی پسر من بود همینطور بود؟الان خوب شده ؟پسرتون سنجش رفته قبول شده ؟ممنون میشم جوابمو بدین

اسی تو رو خدا پیاممو دیدی جواب بده پسر من الان ۴ سال و سه ماهشه ‌ حرف زدنش هنوز کامل نیس . بعضی از ح ...

بله پسرم سنجش قبول شد منتهی،گفتار،درمان میبردم همچنان میبرم با توجه به سن  پسرتان بهتره یه گفتار،درمان خوب،ببرید 

ببین من ایران نیستم پسرم ک دیر حرف افتاد همش غلط حرف نبرد دکتر بردیم گفت ب خاطر چند زبانه بودن این چ ...

عزیزم میشه بپرسم پسرتون کی حرف افتاد؟

دنیا جای خوبی نیست اما ارزش جنگیدن رو داره...

سلام خوب هستید.پسر من تازه ۵ سالش تموم شده دارو مصرف میگنه گفتن پیش فعالی داره اما دارو که میخوره ۵۰ درصد قابل کنترل نخوره هیچ قابل کنترل نیست‌.طبعش سرده و همیشه دست و پاش یخ هست گفتارش مشگل داشت با مهدکودک درست شد روابط‌عمومی عالی داره کجا باید ببرم که برام بنویسه نقشه مغز گرفته بشه و چه دکتری باید ببرم

2706