2737
2734
عنوان

دلم میخواد زنگ بزنم به فالگیره اما میترسم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونابااجنه درارطباطن خبراروهم اونابش میدن بترس ازاین چیزا

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2738
واقعا نمیدونستم،پس جن دارن اینجور ادما،تازه جنا از کجا آینده ادمو میدونن اینم سواله

چمدونم😐😂من زنگ زدم حرم گفت از آینده نمیدونن فقط از حال می‌دونن و براساس اون آینده رو حدس میزنن

چمدونم😐😂من زنگ زدم حرف گفت از آینده نمیدونن فقط از حال می‌دونن و براساس اون آینده رو حدس میزنن

کلا اعتقاد ندارم،مگه میشه حتی اجنه آینده رو حدس بزنن،حال باشه باز یه چیزی 

من همان آینده حال مغرور توام

از منی بپرس ک دیدم

اگه اگه اگه موکل دار باشه گذشتتو میگه و حالتو ن ایندت

تازه اونم ذهنتو میخونه ن چیز دیگه ای

بدون موکلاشم ک کلاهبردارن

کلیم ضرر مالی و جانی پشتشونه

خدای نکرده

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
🤷چون خیلی چیزا رو درست گفته بود از آینده مطمئنم ک می‌دونن چطورشو منم نمیدونم  

چی بگم،عجیبه کلا فکر بهش ذهنمو بهم میریزه،خدا خودش گفته ما انسانها از آینده بی خبریم و فقط اونه که میدونه آینده ما چی میشه،پس چه از لحاظ عرفانی و‌چه از نظر علمی غلطه این جور پیشگویی،برای همینه برام عجیبه هیچ دلیل منطقی نمیشه اورد،و در عین حال بعضیا میگن نه درست گفت آینده مارو

من همان آینده حال مغرور توام
2706