2726
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434653 بازدید | 1636 پست

داستانت خیلی جالب بود انقد محو خوندن بودم تموم ک شد فهمیدم گریه کردم😥😥😥😥خدابه دلت صبر بده و خانوادتو حفظ کنه عزیزم

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
حتما خیالشون از بابت شما راحته که بیخیالش شدن.دختر عموی منم توتصادف فوت شد.دخترش اون موقع دوسال و نی ...

درسته

خدا دختر عموتون رو بیامرزه

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستانت خیلی جالب بود انقد محو خوندن بودم تموم ک شد فهمیدم گریه کردم😥😥😥😥خدابه دلت صبر بده و خانو ...

ممنونم از توجهت عزیزم💖

شرمنده ام اگر ناراحت شدی🌹

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2728
دوستان مهربونم لطفاحالاک پربازدیدشده درحقم دعاکنیدخونمون زودتربفروش بره خیلی ب پولش نیازداریم ی صلو ...

انشاءالله عزیزم💖

مرسی عزیزدلم مهربون خواهرم🥺😍🥰 خوندم نمیدونم چی بگم🥺🥺🥺

💕🥰

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
خیلی عالی نوشته بودی عزیزم خدا رحمت کنه همه اموات روا الآن آقاتون میره سوریه

ممنون از نگاهتون عزیزم 💕

به همین زودی که نه

شرطم رضایت بچه ها بود.فعلا هیچکدوم راضی نشدن

اگر راضی بشن،باید بره دنبال کارای ثبت نام.اگر ثبت نام انجام دادن یه دوره ببینه.اون‌دوره رو هم که دید،تعداد خیلی محدودی رو اعزام می‌کنن

با این شرایط اگر اعزام بشه، جز قسمت هیچی نمیتونم بگم...!

رضوانه خانم اگه قصد ندارید که سارا متوجه گذشته بشه ،مراقب کاربریتون و جاهایی که داستانتون را سیو می ...

متشکرم🌹

ممنون از نگاهتون عزیزم 💕 به همین زودی که نه شرطم رضایت بچه ها بود.فعلا هیچکدوم راضی نشدن اگر راض ...

سلام انشاءالله همیشه سالم باشید برا شیعه فرزندان صالح به دنیا بیاری 

درمورد سوریه واقعا عمر دست خداست ولی سوریه الان دیگه جنگ نیست خیالت راحت فقطبرا بحث فرهنگی نیرو میره یکی از اقوام ما میره و میاد 

یه سوال کاربری تبسم 11اقوامتون هست یا دوستی

سوال بعدی شوهرتون فقط طلبه هست یا جای کار هم می کنه قم زندگی می کنی شما

حالا بازم سوال دارم ولی دیگه روم نمیشه بپرسم

عزیزم من نه متاهلم نه مادر اما یه نصحتی برای همسرتون دارم بزرگ کردن فرزندان صالح تو این دوره زمونه ...

چقدر زیبا و موجه گفتید درست همون حرفایی که زنای کوفه به شوهراشون موقع قیام امام حسین گفتند حالا میتونم حال اون زن ها را درک کنم و می‌فهمم انتخاب تو اون زمان کار واقعا سختی بوده خدا به داد همه‌مون برسه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
سلام انشاءالله همیشه سالم باشید برا شیعه فرزندان صالح به دنیا بیاری  درمورد سوریه واقعا عمر دس ...

سلام.ممنونم💕

من خواهر رضاعی همسرشون هستم

همسرم هم دانشگاه تدریس داره هم دبیرستان پسرانه

یه مدت تدریس تکواندو تو باشگاه هم داشت،ولی زمان کم میاورد و به طور منظم گذاشتش کنار.فقط چند تا شاگرد خصوصی داره که خیلی زیاد وقتشو نگیره

ساکن تهران هستیم

بپرس عزیزم،در حد امکان جواب میدم🙃

2706