2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434657 بازدید | 1636 پست
لیلا جان داستانتو خوندم خیلی ناراحت شدم واسه همتون، خدا رحمت کنه مامان باباتو الهی دیگه غم نبینی داس ...

ممنونم از نگاهتون 🌹🤍

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
عزیزم  منم پدر و مادرم که هر دو به ۶۰ سال سن نرسیدن ، از دست دادم  مثل شما خاطرات نابودم ...

خدا رحمتشون کنه🖤

براشون فاتحه خوندم

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قدیما توی پربازدید زیاد میخودنم ولی از وقتی عضو شدم نه امشب بعد مدت ها رفتم توی پربازدید و فقط هم ...

ممنونم از لطفتون و وقتی که گذاشتید دوست عزیزم 💖🌹

همسر شهید بودن رو چندین نفر بهم گفتن.یادمه خیلی سال پیش که قم رفته بودیم،یه خانم مسن هم بهم همینو گفت

نمیدونم در نهایت چی بشه،ولی از خدا میخوام فراتر از صبرم،امتحانم نکنه

التماس دعا دارم🤍

2731
ببخشید من دارم داستان شما رو دنبال میکنم یه سوال داشتم حس میکنم تایپنک تونو دو سه بار دیدم چه جوری م ...

تعداد پیام ها که زیاد بشه،توی قسمت تاپیک های به روز شده چند بار میان و میرن

توی ساعت پر بازدیدی تاپیکتون رو بزنید

ممنونم از نگاهتون 🌹🤍

اسی جان تا آخر قصه ات همراهیت کردم و یه نفس راحت کشیدم که نذاشتی اون طوری بشه، به همسرتون بگید اون یه آرزو و هدف فردیه براشون که مرگشون به حالت طبیعی نباشه و با شهادت به مرگ شون معنی میدن، ولی همون قدم اگه بچه ها و همسر شون رو خوب همراهی کنن به زندگی شون معنی میدن، و خدا ی بزرگ به کسی که برا خونوادش داره میجنگه که تو این اوضاع اقتصادی واقعا کم از جهاد نداره، نگاه ویژه ای داره، برای خدا نیت آدما مهمه. زندگی برای شما =خود خود شهادت

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
انشالله خنده مهمون همیشگی دلت باشه عزیزم🌺

متشکرم عزیزم🤍

همچنین

2738

خدا ببامرزه رفتگانتو اسی جان

پدر منم خیلی بددد رقت..یه جوری که بعد از گذشت ۱۳ سال اسمش میاد گلوم از بغض میخواد پاره بشه چون به جز اینکه پدرم بود رفیقمم بود

میفهمم دلتنگی یعنی چی

داغ یعنی چی

چند وقت پیش متوجه شدیم برادرم سرطان معده داره پانیک بهم دست داد.تحمل هیچییییو ندارم دیگه

خدا به تمام عزیرانمون سلامتی بده انشاله و حفظشون کنه

استارتر زمانی که شما با طاهر ازدواج کردی سارا ۱۰ ماهش بود شناسنامشو به نام خودتون گرفتین...سنش چی میشه؟؟؟ اونم تغییر دادین چون بعدا بزرگ شه یه نگاه به شناسنامه خودش و سال ازدواج شما بندازه شک میکنه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
رضوان جان خواهر برادرات در چه حالن ازشون چیزی نگفتی؟

همشون ازدواج کردن

داداشام یکیشون دوتا بچه داره یکیشون سه نا

خواهرم سه تا بچه(البته چند هفته دیگه زایمانشه)

دوتاشون دکتری میخون

یکیشون تو کانادا پسادکتری میخونه

چی بگم دیگه؟😅

2706