2703
2553
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434493 بازدید | 1636 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه داشتم گریه میکردم

هرچی می‌پرسیدم چیشده کسی چیزی نمیگفت

یهو مرتضی از بیرون اومد داخل

چشماش تر بود

شونه هاش میلرزید

اومد سمتم و برای اولین بار محکم بغلم کرد

در گوشم میگفت رفت...رفت....

سجاد رفت...

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2720

سجاد تصادف کرده بود

شوکی که بهم وارد شد قدرت همه چیو ازم گرفت

فقط و فقط یاد حرفش افتادم

قبل از رفتنش تو خونه در گوشم بهم گفته بود زود میام تا خانمم بشی

یاد اولین باری که به مرتضی پسته داده بود تا برام بیاره افتادم

یاد اون روسری که به عنوان سوغاتی برام آورده بود

یاد خنده هاش..یاد مهربونش...

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

هنوزم دلم نمیخواد اون لحظات رو به خودم یادآوری کنم

من یه دختری بودم که توی پونزده سال و نیمگیش،یه غم خیلی خیلی خیلی بزرگ رو دوشش افتاده بود

تو مراسم ختمش جز گریه هیچکاری نمیتونستم بکنم

تو همون حال ابوالفضل اومد و بهم گفت مردم دارن نگاه میکنن،گریه نکن که فکری راجبت نکنن......

مامان سجاد تو مراسم با چادر سفیدی که قرار بود سرم کنم اومده بود

چادرو بهم داد

بلند زجه میزد

میگفت چادرتو سر کن

بهش بگو اومدی

بگو بیاد

بگو نره

بگو منتظرشیم

خیلی چیزا گفت.ولی غمش انقدر زیاد بود که فرصت فکر کردن چیز دیگه ای رو بهم نمی‌داد

جفتمون افتادیم رو زمین و گریه میکردیم

2714

حتی بعد از چهلم سجاد،مامانش هر پنجشنبه میومد دنبالم تا بریم سر قبرش

ولی تا یه جایی بود تحمل بابام و ابولفضل...

آخرین بار راهش ندادن خونه.گفتن دیگه عروسی نداری، نیا اینجا

روستای کوچکی بود.شده بودیم نقل دهن مردم

دوماه از مرگ سجاد نگذشته بود که مرتضی‌سخت مریض شد

خودش میدونست‌چقدر دوسش دارم

تو اون روزای سخت،فقط مرتضی بود که به فکر دهن مردم نبود و منو میفهمید

2706