2733
2739
عنوان

مامانم گفت دوست دارم بابام بمیره

203 بازدید | 9 پست

مامان بزرگم ۸۳ سالشه و بابا بزرگم ۸۲  ۶۰ سال هم بیشتره ک کنار هم زندگی میکنن با اینکه مامان بزرگم خیییلی زن آرومیه  بابا بزرگم خیلی بد دهنه اما دیوانه وار عاشق مامانبزرگمه  مامانم اون روز میگفت دوست دارم اگر قراره بمیرن  بابام زودتر بمیره .  چون اگر مامانم بمیره از غصه دق مرگ میشه   ( این اگر عشق نیس پس چیه ؟ از این عشقا لطفا 😍)

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

عشق😐

خب عشق به مادرشون درست

ولی پدرشون چی😐

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنگ کردم 🥴

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
چیکار میکنه مادربزرگت که شوهرشو عاشق کرده چجور زنیه

فک نکنم بستگی ب اون داشته باشه مامانبزرگم خیییلی زن آروم و دل پاکیه بابا بزرگم با اینکه خیلی زود عصبی میشا و بد اخلاقه اما هممون عاشقشیم چون میدونیم چقدددد ادم ساده و خوبیه از ته دل 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
عشق😐 خب عشق به مادرشون درست ولی پدرشون چی😐

نفهمیدم عزیزم منظورت چیه ؟