2733
2734
عنوان

شکممممم

86 بازدید | 10 پست

جیگرا من ۱۰کیلو بعد زایمان اصافه کردم الان دخترام ۲۰ماهه شدن تقریبا ی ماهی هست ورزش شروع کردم دور کمرم احساس میکنم کمتر داره میشه اما چرا شکمم تابلوتر شده نسبت ب قبلا کسی تجربه داره ممنون عشقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم طبیعیه  تازه افتاده هم میشه  اصلا نگران نباش و همچنان ادامه بده👍

اره دقیقا خوب چرا؟؟ اینجور ک ضایعس قبلا تو لباس چندش نبود الان از وقتی ورزش میکنم تابلوتر و شلتر شده انگار 

منم دوقلو دارم منم دوتا دختر😍 من ۶ ماهه ک سزارین شدم منم شکمم بزرگ مونده چون نبستم اصلا من ۱۵ کیلو اضافه داشتم بعد از زایمانم الان خود به خود ۱۰ کیلوش کم شده ۵ کیلو مونده یکهفتس باشگاه میرم ببینم چجوری میشه ولی شکم هی شل تر میشه و میاد جلو هرچی لاغرت میشه ادم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
منم دوقلو دارم منم دوتا دختر😍 من ۶ ماهه ک سزارین شدم منم شکمم بزرگ مونده چون نبستم اصلا من ۱۵ کیلو ...

وای بازم خوش بحالت تو ۶ماه ۱۰کیلو کم کردی من تو بارداری ۲۵کیلو زیاد کردم ک هفته اول زایمان ۱۴ کیلوش رفت اما بعد اون هیچ تغیر نکردم ک تو این ی ماه ک باشگاه رفتم ۲ کیلو کم کردم اما شکمم تابلوتر شده حتما شیر خودتو میدی اره