2737
2734
عنوان

چرا تاپیکم تعطیل شد نی نی یار

2167 بازدید | 56 پست

تا میام دردودل کنم تاپیکم میترکه

باید بیام از سایز شوهرم و زودانزالی حرف بزنم تا پابرجا بمونم

ینی چی

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان عکس دختره رو میزاری لطفا من ندیدم

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام
2731

@نی_نی_یار_شب    

نه توهین بود نه دعوا

چیشد پس

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

عقده ای زیاد اونا گزارش میزنن

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2738

اسی مدرک داری اومد نظر بدم تاپیک ترکید 

اسی مدرک داشته باش برو جلو خونه پدر و مادرشو بکش بیرون جلو خودش ابروشونو ببر همه کسشو جلو چشمش بیار دختره رو فقط مدرک داشته باش تا پدرش نره ازت شکایت کنه

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2706