2703
2553

همکارم میگم براش تبلیغات مجازی انجام میدم چند هفته ای هست میرم نمایشگاه مبلمانش فیلم و عکس از مبلاش میگیرم و اون وسطم ی گپ و گفتی بوجود میاد

بخاطر ی سری مسائل بهش گفتم ازش دلخورم و نسبت به کارش دلسرد شدم کلی اصرار کرد امروز چند ساعتی برم نمایشگاش باهم حرف بزنیم قبلنم که رفتم اصلا بهم بی حرمتی نکرده

خیلی مهربون باشخصیت مودبه خیلی کنارش بودن خوبه🥺🥺🥺🥺بهم گفت تو یکم دلربایی .پرانرژی هستی شوخ طبعی خنده رویی شیرین زبون و دوس داشتنی🥺🥺🥺🥺

نمیخوام بگم بخاطر این حرفا میخوامش نه....بد به دلم نشسته چیکار کنم؟وقتی هم همو نمیبینیم پیام بازی نمیکنیم اخه.دلتنگش شدم همین الانم🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منتظر بمون تا پیشنهاد بده

ولی ، متانت و وقار خودتو حفظ کن ،نمیخواد زیادشوخی کنی و اینا ...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2714
خیلی سختمخ🥺🥺🥺 امروز گفت اگه ی پسر متشخص برا شام دعوتت کنه چیکار میکنی

بگو به چیزی که برام پیش نیومده فکر نمیکنم هر وقت پیدا شد یه فکری میکنم. 

اینجوری غیر مستقیم نخ دادی و اونو تحریک میکنی بیا  جلو