2194
2106

همکارم میگم براش تبلیغات مجازی انجام میدم چند هفته ای هست میرم نمایشگاه مبلمانش فیلم و عکس از مبلاش میگیرم و اون وسطم ی گپ و گفتی بوجود میاد

بخاطر ی سری مسائل بهش گفتم ازش دلخورم و نسبت به کارش دلسرد شدم کلی اصرار کرد امروز چند ساعتی برم نمایشگاش باهم حرف بزنیم قبلنم که رفتم اصلا بهم بی حرمتی نکرده

خیلی مهربون باشخصیت مودبه خیلی کنارش بودن خوبه🥺🥺🥺🥺بهم گفت تو یکم دلربایی .پرانرژی هستی شوخ طبعی خنده رویی شیرین زبون و دوس داشتنی🥺🥺🥺🥺

نمیخوام بگم بخاطر این حرفا میخوامش نه....بد به دلم نشسته چیکار کنم؟وقتی هم همو نمیبینیم پیام بازی نمیکنیم اخه.دلتنگش شدم همین الانم🥺🥺🥺🥺

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

این آقا داره مراحل مخ زنی رو ، روی شما اعمال می‌کنه  

و احساساتتون و افکار شما رو درگیر می‌کنه 

شماهم ریموت کنترل ذهنتون رو به ایشون سپردید 

در دام این آقا نباید افتاد 

💫هیچ ریپلای پاسخگو نیستم💫• جهت سوالات مهم شما ،فقط درخواست دوستی بدید •                                                                                     🔥                                                                           🔥🥊🏹🧗🏻‍♀️🧠💰🔥                                     🔥💎🔥💎🔥💎🔥💎🔥💎🔥💎🔥💎                                                    👑                                          دردودل🚫شوخی🚫اطلاعات شخصی 🚫 سطحی و کنجکاوی🚫 ریپلای🚫 حس ششم 🚫                                                            🌺🤍او با شماست،هر جا که باشید(آیه۴حدید)🤍🌺
2166
خیلی سختمخ🥺🥺🥺 امروز گفت اگه ی پسر متشخص برا شام دعوتت کنه چیکار میکنی

بگو به چیزی که برام پیش نیومده فکر نمیکنم هر وقت پیدا شد یه فکری میکنم. 

اینجوری غیر مستقیم نخ دادی و اونو تحریک میکنی بیا  جلو

2165