2703
2553
عنوان

بهم میگن شبیه سوسکی من چی بگم؟

932 بازدید | 65 پست

سلام برادر شوهرم همیشه مسخرم میکنه و بهم میگه شبیه سوسکی بخاطر اینکه دستام لاغره من چی بهش بگم واقعا نمیدونم مسخره کردن بلد نیستم!

چون تاحالا کسیو مسخره نکردم ولی میگن لاغر مردنی و... شما بگین شبیه چه حیوونیه تا دفعه بعدی جواب چرب و چیلی بهش بدم😏 خار و خفیف بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس برادرشوهرته🥴

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2720

بگو پس از ی خونواده ایم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2714

بگو توام شبیه عن سوسکی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

هر وقت دیدیش بگو اگ خوابت میاد برو بخواب

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706