2194
2106

اهمیتی برام نخواهد داشت

اگر مطمئن باشم راهی که میرم درسته

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

صبرررررر، مثل این صبری ک الان دارم در برابر مشکلاتم میکنم و بقول معروف؛ این صبر ک من میکنم افشردنِ جان است😭

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم ایمورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭

پیش خدا رو سفید باشم بسمه بندش واسم مهم نیست اصل اون بالاییه که بدونم ازم راضیه🙃

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه رز سبز  وزن فعلی:۷۲🤦‍♀️وزن هدف اول:۶۵ هدف دوم:۶۰ هدف سوم:۵۵من میتونم باید بتونم دارم خپل میشم مانتوها و لباسای شیک اندازم نمیشه عه😡💪تیکر 🎂 دوسالگی پسرجونم😍(السلام علیک یابقیة الله ☆عجل الله تعالی فرجه☆) یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو بکن...  واسم دعا کنین اونی باشم که خدا دوسش داره و ازم راضی باشه🥰
2165

به درک اسفل السافلین

همینجوریشم نمیخوانم منم دیگه باهاشون زیاد حرف نمیزنم

جوانی با چاقو وارد مسجد شد وگفت:بین شما کسی هست که مسلمان باشد؟همه باترس وتعجب به هم نگاه کردند و  سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پبرمردی با ریش سفید از جابرخاست وگفت :آری من مسلمانم.جوان به پیرمرد نگاهی کرد وگفت:بامن بیا پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد وبا هم چند قدمی از مسجد دور شدند.جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت:می خواهم تمام آنها را قربانی کنم و بین فقیران پخش کنم و به کمک احتیاج دارم.پیرمرد وجوان مشغول قربانی گوسفندان شدند وپس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد باز گردد وشخص دیگری را برای کمک باخود بیاور.جوان باچاقوی خون آلود به مسجد بازگشت وباز پرسید:آیا مسلمان دیگری دربین شماهست؟افراد حاضر درمسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را به قتل رسانده نگاهشان رابه پیش نماز مسجددوختند.پیش نماز روبه جمعیت کرد وگفت:چرانگاه میکنید؟به عیسی مسیح قسم که با چند رکعت نماز کسی مسلمان نمی شود.واعظان کاین جلوه در محراب ومنبرکنند،چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند،مشکلی دارم ز دانشمندان مجلس بازپرس،توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر کنند گوییان باور نمی دارند روز داوری همه کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند.
2183
همین الانم بر علیهمونن منتهی برومون نمیارن دورو‌ ان😐مطمعن باش کلا فامیل ضد باهاته خوبیاشونم فیکه&nb ...

مصداق اون کلیپ تو اینستا شمایی که دوست موندین زورتون نرسیده که دشمنمون بشین به خاطر همونه دوست موندین 

میخواهم ملکه ای باشم که با چشمان اغواگرش از پادشاه سرزمین رویاهایش دل میبرد
میبینم کجای کارم اشتباست اینهمه آدم مه اشتباه نمیکنن

اینکه اکثریت یه کاریو انجام بدن دلیل بر درست بودنش نیست شاید همشون احمق باشن پیرو حرفای صد من یه غزو میگیرن🙂

فمنیست هستم
مصداق اون کلیپ تو اینستا شمایی که دوست موندین زورتون نرسیده که دشمنمون بشین به خاطر همونه دوست موندی ...

وا چه ربطی داره میگم فامیل اینجوری اتفاقا من رکم اگه از کسی بدم بیاد جلو روش میگم پشتش قایم نمیشم

یه جایی خوندم اگه یه میلیارد ادم بیان بگن 

گاو مقدسه( هندیها) شما ایا از عقیدت که گاو فقط یه حیوان هستش دست بر میداری 

بستگی داره چرا باهام چپ افتادن 

اگه من راه درست رو میرم بیخیال میشم 

زمان همه چیز رو حل میکنه