2137
2106
عنوان

دلت میخواست چیکاره بشی و الان چی هستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 135 پست

وکیل 

ولی رفتم ریاضی 

الان هم معلم زبان حق التدریسیم 😂😂😂

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

با این وضع عنم نمیشم

😶😶

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
2149

خودم که هیچی 

مامانم میخواست کتابخانه دار بشه شد پرستار 😂

تنها چیزی که انتظارشو نداشته 

خدایا اگه ادعای عدالت داری/باید به ما 25درصد سهمیه آخرت بدی/چون به ما یه سرزمین خوب،  یه فرهنگ.  یه آرامش بدهکاری.  پروفایلم خرگوشیمه /حامی حیوانات 

رقاص یا دی جی

دارم داروساز میشم

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

دوست داشتم روانشناس بشم ، معلمم

ولی سعی میکنم به هدفم برسم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من که دارن میان پیش مامان و باباشون یه صلوات بفرستین😍❤️ ‌ 

فقط ازخدا خواستم بهترینو برام رقم بزنه هیچوقت تعیین نکردم چی میخوام و خداروشکر راضیم

ان شاءالله بهترین براتون تو کار اتفاق بیافته...

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...

جراح مغز و اعصاب

😎⚔️

خانه دار

🚶‍♀️🤣

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
•͜•💔                                                                                                                                                ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود:)🖤                                                                                                                                                                                میدونم نا امیدم نمیکنی چون تو #خدایـ خوب منی (:🧡
2050

دلم میخواست هیچکاره شم الانم هیچکاره شدم😑😳

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2087
2051