2726

یک هفتست خودمو شوهرم گرفتیم دنیا به چشممون سیاه شد .شوهرم بستریه الان .خودمم باردارم .

لطفا کرونا رو جدی بگیرید  ادمو از پا میندازه .لطفا لطفا لطفا برای من هم دعا کنید .خدا به بچه تو شکمم رحم کنه.

انشاءالله که زودتر خوب شی ولی چرا همچین فکری داشتی مگه آمار فوتی ها و حال و روز بیمارای تو بیمارستان ...

ممنون عزیزم .چرا میدیدم اخبارو اما چون از اطرافیانم کسی مبتلا نشده بود مهم نمیدونستم این مریضیو رو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون عزیزم .چرا میدیدم اخبارو اما چون از اطرافیانم کسی مبتلا نشده بود مهم نمیدونستم این مریضیو رو

حالا هم نترس استرس سیستم ایمنی بدن رو تضعیف میکنه همش چیزای مقوی بخور قرص ویتامین سی هم خوبه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
وزیر بهداشت جدید اومده میگه کرونا از بین نمیره حتی با واکسن! خدایا خسته شدیم

ازبین نمیره ولی یه بیماری سبک واپیدمی میشه مثه سرماخوردگی وآنفولانزا

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
اولش که میگفتن واکسن بیاد تمومه، حالا واکسن اومده میگن. میگیری ولی سبک میگیری ، خیلیام واکسن زدن تو ...

دیگه بالاخره یه بیماری ناشناختس تنهاراه واکسینه شدن ۸۰درصد مردمه ...انشالاهرچه زودتر ریشه کن شه

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
دیگه بالاخره یه بیماری ناشناختس تنهاراه واکسینه شدن ۸۰درصد مردمه ...انشالاهرچه زودتر ریشه کن شه

نه بابا سرکاریه  باورنکن اول گفتند واکسن واکسن  بعد گفتند دوز دوم  بعد گفتند ۲ هفته ازدوز دوم بگذره   بعد گفتند نه باید ۷۰ درصدواکسینه بشن   بعدگفتند شدیدنمی گیری  شدید می گیری می گن نمی میری می میری می گن پیش می آد  من که دیگه اعتقادی ندارم هرقدرم توجیه کنید