2410
2553

توروخدا اگه فهمیدین بگین؟من خیلی دلم بچه میخواد ولی قلباشون تشکیل نمیشه بگین چه آزمایش هایی انجام دادین علتشو فهمیدین؟؟؟؟😭😭😭😭😭

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
انعقاد خون. ازمایش بده شاید باید هپارین بزنی

دوستم انعقادخون داشت آمپولم زدولی بازم بارداریش پوچ شد

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولله من از دکتر. طب سنتی دکتر روا زاده شنیدم بچه هایی که پزشکها میگن سقط کنید بخاطر اینکه قلبشان تشکیل نشده نابغه هستن سقط نکنید بازم پیگیری کنید ببینید واقعیت داره 

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
2720

اگه اسپرم شوهرتون ضعیف باشه این اتفاق میفته

برای من ک اینجوری گفتن

باردار میشین با اسپرم ضعیف ولی قلب بچه تشکیل نمیشه

معمولا هم تا ۱ماه و نیم میمونه بعدش سقط میشه

ولله من از دکتر. طب سنتی دکتر روا زاده شنیدم بچه هایی که پزشکها میگن سقط کنید بخاطر اینکه قلبشان تشک ...

یعنی چیییییی؟خب رشدنمیکنن دیگه از۵ یا هفته دیگه مردن تورحم چطور نگه داریم☹

اگه اسپرم شوهرتون ضعیف باشه این اتفاق میفته برای من ک اینجوری گفتن باردار میشین با اسپرم ضعیف ولی ...

خداکنه که مشکل ژنتیکی وکروموزومی نباشه این باشه حل بشه بادارو😔

خداکنه که مشکل ژنتیکی وکروموزومی نباشه این باشه حل بشه بادارو😔

منو ک دکتر اینطوری گفت

گفت باردار میشی قلبش تشکیل نمیشه و ۵یا۶هفته هم سقط میشه

با اینکه خبر نداشت من باردار شدمو بعد ۶هفته سقط شده

2714
منو ک دکتر اینطوری گفت گفت باردار میشی قلبش تشکیل نمیشه و ۵یا۶هفته هم سقط میشه با اینکه خبر نداشت ...

بعدش چیکارکردین؟شوهرتون درمان شدن؟دیگه باردار نشدی؟

بعدش چیکارکردین؟شوهرتون درمان شدن؟دیگه باردار نشدی؟

بهمن سال پیش متوجه شدیم

تا اون موقع بچه نمیخواستیم

دیگه این برج ۶ک گذشت خواستیم اقدام کنیم کروناگرفتیم الانم میگن تا دوماه بعد واکسن اقدام نکنین

بهمن سال پیش متوجه شدیم تا اون موقع بچه نمیخواستیم دیگه این برج ۶ک گذشت خواستیم اقدام کنیم کروناگر ...

دکتر رفتن همسرتون؟

ما زیر نظر ی دکتر طب سنتی معروف تو مشهد هستیم عزیزم

کارشون خوبه؟

2706