2157
2106

توروخدا اگه فهمیدین بگین؟من خیلی دلم بچه میخواد ولی قلباشون تشکیل نمیشه بگین چه آزمایش هایی انجام دادین علتشو فهمیدین؟؟؟؟😭😭😭😭😭

میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
انعقاد خون. ازمایش بده شاید باید هپارین بزنی

دوستم انعقادخون داشت آمپولم زدولی بازم بارداریش پوچ شد

میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اگه اسپرم شوهرتون ضعیف باشه این اتفاق میفته

برای من ک اینجوری گفتن

باردار میشین با اسپرم ضعیف ولی قلب بچه تشکیل نمیشه

معمولا هم تا ۱ماه و نیم میمونه بعدش سقط میشه

2149
ولله من از دکتر. طب سنتی دکتر روا زاده شنیدم بچه هایی که پزشکها میگن سقط کنید بخاطر اینکه قلبشان تشک ...

یعنی چیییییی؟خب رشدنمیکنن دیگه از۵ یا هفته دیگه مردن تورحم چطور نگه داریم☹

اگه اسپرم شوهرتون ضعیف باشه این اتفاق میفته برای من ک اینجوری گفتن باردار میشین با اسپرم ضعیف ولی ...

خداکنه که مشکل ژنتیکی وکروموزومی نباشه این باشه حل بشه بادارو😔

خداکنه که مشکل ژنتیکی وکروموزومی نباشه این باشه حل بشه بادارو😔

منو ک دکتر اینطوری گفت

گفت باردار میشی قلبش تشکیل نمیشه و ۵یا۶هفته هم سقط میشه

با اینکه خبر نداشت من باردار شدمو بعد ۶هفته سقط شده

منو ک دکتر اینطوری گفت گفت باردار میشی قلبش تشکیل نمیشه و ۵یا۶هفته هم سقط میشه با اینکه خبر نداشت ...

بعدش چیکارکردین؟شوهرتون درمان شدن؟دیگه باردار نشدی؟

2050
بعدش چیکارکردین؟شوهرتون درمان شدن؟دیگه باردار نشدی؟

بهمن سال پیش متوجه شدیم

تا اون موقع بچه نمیخواستیم

دیگه این برج ۶ک گذشت خواستیم اقدام کنیم کروناگرفتیم الانم میگن تا دوماه بعد واکسن اقدام نکنین

بهمن سال پیش متوجه شدیم تا اون موقع بچه نمیخواستیم دیگه این برج ۶ک گذشت خواستیم اقدام کنیم کروناگر ...

دکتر رفتن همسرتون؟

ما زیر نظر ی دکتر طب سنتی معروف تو مشهد هستیم عزیزم

کارشون خوبه؟

2143
خیلی معروفن خانوم طبیب تو نت بزن درمانگاه طب ثامن حتما میاد بالا

آخه ما دوریم ازمشهد😔