2137
2106

بله حتما ببر دکتر

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی پر از پستی و بلندیه . هنوز باورم نمیشه باردارم . خدایا دوست دارم تو دلیم دختر باشه . ممنون که انقدر بهم لطف داری ممنون ...          ببین من تند تند مینویسم و استاد غلط املایی هستم . لطفا گیر نده چون حوصله ندارممممم .

ن نبر بزار درد بکشه 😐🙄

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیم (:💙 میشه ی ایت الکرسی بخونی به نیت اینکه همین ما برم سر خونه زندگیم؟🙂💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خدایا ببرش دکتررررر

تیم؛تیم؛ شیرانه😍🫀با دل شیر،با لباس سرخ قهرمان ایرانه😍❤️واسه تیم های ایران و آسیا پرسپولیس تهرانه🥺❤️تیم شیرانه😎💖جون من بهش وصله، دوستش دارم و عشق من بهش الکی نبوده اصله❤️😎... همه می‌دونن تیم پرسپولیس قهرمان چند نسله🥺 جونم بهش وصله💪😍عشق_ترین_عشق_زمین#پرسپولیس فقط همین_همه پرچمای سرختونو بالا ببرید😎😍❤️💪
2050
اطفال ببرم؟

نمیدونم میخوای اگر عمیق نیست نبر ولی اگر میخوای فکنم پوست یا همون اطفال 

تیم؛تیم؛ شیرانه😍🫀با دل شیر،با لباس سرخ قهرمان ایرانه😍❤️واسه تیم های ایران و آسیا پرسپولیس تهرانه🥺❤️تیم شیرانه😎💖جون من بهش وصله، دوستش دارم و عشق من بهش الکی نبوده اصله❤️😎... همه می‌دونن تیم پرسپولیس قهرمان چند نسله🥺 جونم بهش وصله💪😍عشق_ترین_عشق_زمین#پرسپولیس فقط همین_همه پرچمای سرختونو بالا ببرید😎😍❤️💪
2143
چ دکتری اطفال یا پوست؟

اطفال ببری بهتره ببین دست میزنی اطرافش دردش میاد خیلی واسه خدایی نکرده شکستگی میگم ؟؟ 

اگه اونقدرا درد نداشت پس سطحیه ولی خداروشکر باد نکرده نگران نباش عزیزدلم خوب میشه ان شاءالله پماد زخم بگیر بهش بزن

باشه مرسی فردا میبرم 

مراقبش باش 

1718