2726
عنوان

مرد مقتدر

164 بازدید | 13 پست

بچه ها این تاپیک من‌تکراریه افرادی که نظر ندادن نظرشون رو بگن‌ لطفا ببخشید 

من میخواستم یه سوال بپرسم خانم ها 

میخواستم بگم من خیلی دوست دارم شوهرم مرد مقتدری و باابهتی باشه اگه مردی باشه که ابهت داشته باشه مغرور باشه و مقتدر و از نظر مالی هم قدرت داشته باشه حاضرم ازش اطاعت کنم 

اصلا مرد های که مهربون و اروم هستن خوشم‌ نمیاد

میخواستم بدونم همچین مرد های با ابهت و مقتدر ی وجود دارند که هم قدرت مالی خوبی داشته باشند ؟؟؟این جور مرد ها بیشتر سراغ چه زن هایی میرن ؟؟؟؟ میشه راهنماییم کنید 

باید چه طور باشم ؟

من خودم تحصیلات خوب دارم 

از خود تعریف نباشه زیبایی هم دارم 🤣🤣

خواهر و برادرمم خارج هستن

ببین این یعنی ی رگه های مازوخیسم دا ه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اطاعت کنم یعنی چی دقیقن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

من یدونه این مدلی میشناسم

شرکت داره، خانمش هم یکی از مدیرای همون شرکته. بارها جلوی همه سر زنش داد زنه، عصرا هم واسه خودش میره سراع دختربازیاش و زنش جرات نمیکنه حرفی بزنه. کلا این مدلیه که اگه یهو بیاد وسط فیلم نگاه کردن شبکه رو عوض کنه، خانمش هیچ اعتراضی نمیکنه

فاجعه س همچین مردی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
حالت ارباب برده داری😐😨

منم همین حس بهم دست داد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خب دیگه باید چه ویژگی هایی داشته باشم‌؟

با اعتماد به نفس،شیطون،مغرور

خودتو بگیر یکم مردا دنبال دخترای مغرور میرن خودتو دست بالا بگیر از بالا نگاشون کن مث خودشون مقتدر باش