2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازروزسوم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728

والا یادم نیست ولی یادمه با اینکه سزارین بودم روز نهم مامانم هم رفت خودم تنها از پس بچه و کاراش بر میومدم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

معمولا فقط روز ترخیصم مرخصی میگیره...بقیه شو میره سرکار.البته برا اخری سه روز مرخصی گرفت موند خونه که بچه های دیگم اذیتم نکنن...یجورایی برای سرگرم کردن اونا بیشتر.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

مادرشوهرت سرپاست.؟ بهتره یه هفته شوهرت باشه. اگه کارش نزدیکه سه روز مرخصی بگیره بقیه اش رو چند ساعت بره سرکار بعد برگرده. اگه بچه زرد بشه رفت و آمد به بیمارستان و آزمایشگاه و دکتر باید مرد همرات باشه کمک کنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
مادرشوهرت سرپاست.؟ بهتره یه هفته شوهرت باشه. اگه کارش نزدیکه سه روز مرخصی بگیره بقیه اش رو چند ساعت ...

ان شاالله که مشکلی نداشته باشه...‌ کلا فقط بعدازظهر میره سرکار

غذا هم خودت درست میکردی؟

نه نمیرسیدم مگر اینکه گاهی بچه میخوابید میتونستم من مادرشوهرم طبقه بالامونه اون درست کرد هنوزم که ۱۳ ماهشه بچم گاهی نمیرسم بپزم مادرشوهرم درست میکنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

اگه مشکل مالی نیست میشه غذا رو از بیرون گرفت. بهتره ده روز رو کامل بخوابی بعد سرپا میشی ولی تا چهل روز هم کار سنگین نکن. در حد رسیدگی به بچه . فوقش یه غذای ساده بار گذاشتن.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ان شاالله که مشکلی نداشته باشه...‌ کلا فقط بعدازظهر میره سرکار

انشالله. 

😐😐😐تشکر میشه

عزیزم من اولی یکماه رفتم خونه بابام... دومی اول کرونا بود شوهرم تا ۴ روز خونه بود. بعدش میرفت ناهار میاورد باز میرفت تا غروب... یه بچه ۴ ساله داشتم . ظرف و ... کلا با خودش بود

2706