2737
2734
عنوان

خانومایی که سزارین کردین

58 بازدید | 4 پست

بیایید و‌ از تجربیاتتون بگین و از آمادگی های لازم برای بیمارستان.مثلا ایکه چیا با خودمون میبریم...پد اینا میبریم یا خودشون میدن؟!

آرتام💙

واسه من خودشون همه چیز دادن خاطرات زایمانم هم تو تاپیک هام نوشتم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

واسه خواهرم خودشون یه بسته کامل دادن بیمارستان خصوصی بود

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا سزارین میکنی؟مال من اضطراری بود برای همین سزارین کردم.الان که میخوام بچه سوم بیارم.میگن خیلی خطرناکه.چون دوبار سزارین کردم و یه بار هم آپاندیس عمل کردم!خیلی پشیمونم!😢

2728

برا خودت که یه دست لباس کامل شورت یکبار مصرف حتما سایز بزرگ بگیر و نوار بهداشتی سایز بزرگگگ مسواک ببر شونه ببر دیگه آها اگر میخوای عکس واینا بگیری ریمل و رژ هم ببر .تغذیه هم میشه آب میوه های که رنگ قرمز نباشن .خرما. شیر . و لیوان یکبار مصرف .برای بچه هم دو دست لباس شامل شلوار تاپ و یه بلوز دکمه ای استین بلند و جوراب و کلاه و پتو و کیسه خواب بچه .ما بی بی.سایز صفر .حتما لباسی که برا بچه میخوای تنش کنی لحظه تولد بزار تو یه کیسه جدا .همین